Іменини Зінаїди — день Ангела Зінаїди

Чоловіки звертають уваги на Зинаид в першу чергу. Люблять ходити на вечірки, свята та інші подібні заходи. Самі по собі серйозні натури. Вони часто пов’язують своє життя з серйозними професіями, почасти для того щоб довести всім, що вони серйозні і розумні.

Доля: Зінаїда любить бути першим у всьому, часто свариться з однолітками. Доставляє багато занепокоєння своїм непростим характером. З віком стаючи м’якше і знаходячи можливість згладжувати гострі кути.

Святі: Зінаїда Тарсийская (іменини 24 жовтня).

День Ангела Зінаїди

З давньогрецької мови – народжена Зевсом; з роду Зевса, божественна дочка. Основа ім’я Зевс мала різновид зен-, зін-: Зені-іда – дочка Зевса. Кілька зарозуміла, холоднувато дівчинка. Часто свариться з подружками, любить в усьому бути першою. Тиранить батьків, особливо бабусю і дідуся, не терпить ні в чому відмови.

В школі прагне бути правою рукою вчителя, кілька підлабузнюється перед старшими, поважає силу. Не проти попліткувати. Вчиться добре, не може приховати радості, коли її приводять в приклад іншим учням. Подорослішавши, виявляє непоганий смак, з’являється кокетство, осо6енность психіки дозволяє приховувати гострі кути характеру. У цьому віці Зінаїда завсідник вечорів танців, дискотек, проявляє велике старання в оволодінні технікою сучасних танців.

Рідко, буває красунею. Але вона чарівна і вміє вигідно і ефектно подати себе. Якщо додати до цього те, що Зінаїда майже завжди пристрасна натура, то можна зрозуміти, чому вона не скаржиться на відсутність уваги чоловіків. Зінаїда розумна. Лідер за складом психіки, вона вміло приховує це, демонструючи чоловікові, що у всьому готова підкорятися йому.

Пізніше, коли укладені шлюбні узи, деспот, який переховувався в ній, виривається назовні. Чоловік повинен змиритися з цим, інакше сім’ю очікують затяжні сварки і нестихающие скандали, або ж, навпаки, сміливо заявити протест у рішучій формі і завжди твердо стояти на своєму.

Зінаїда Іменини за Церковним Календарем

20 Червня – Зінаїда Чудотворица, мц.24 Жовтня – Зінаїда Тарсийская, мц.12 Листопада – Зиновія Егейская, мц.


Залишити відгук