Іменини Захара — день Ангела Захара

Захари часто однолюби, вони вірні своїй дружині. Правда, вони одружуються досить пізно. Може виховувати своїх власних дітей, так і прийомних. Часто одружується на жінці з дитиною. І його така обставина нітрохи не бентежить. Не має пристрасті до алкоголю. Веде здоровий спосіб життя. У такому ж дусі своїх дітей виховує. Також він намагається створити в сім’ї максимум комфорту і затишку. Не схильний до конфліктів, а навпаки, вміє добре їх згладжувати. Тому в його родині часто спокій і тиша.

Доля: Зазвичай живе з визначеної долею. Розташований товариству, до застілля. Всяке страждання викликає у нього бажання негайно допомогти. І заради цього він готовий піти на власні незручності, понести певні жертви.

Святі: Захарія Серповидец (іменини 21 лютого), праведний Захарія (іменини 18 вересня).

День Ангела Захара

З давньоєврейської мови – «пам’ять Господня», «Бог згадав». У християнських релігійно-міфологічних уявленнях Захарія і Єлисавета – батьки Івана Хрестителя (Івана Предтечі). Комунікабельні, скромні, добрі. Люди широкої душі, розмаху. Человеколюбивы. Не люблять суперечок, інтриг. Завжди допоможуть у біді. Сексуальні, але довго не одружуються. У зрілому віці одружується на жінці з дитиною, забезпечують сім’ю, не гидуючи ніякою роботою. Люблять дітей, із задоволенням і без зайвих повчань виховують їх.

У Захара широка натура. Він товариський і гостинний, з радістю запрошує до себе друзів і навіть випадкових попутників, до спиртного байдужий. Доброта і м’якість Захара сприяють тому, що дружина швидко і непомітно для Захара прибирає його до рук і займає «генеральське» місце в будинку. Іноді – в тих випадках, коли дружина переборщить в заходи виховання, – це закінчується розлученням.

Захар Іменини за Церковним Календарем

22 Січня – Захарія, мч.2 Лютого – Захарія, мч.21 Лютого – Захарія Серповидец, пророк, з 12 малих пророков24 Лютого – Захарія Праведний, пророк. [священик, батько св. Іоанна Предтечі]6 Березня – Захарія, прп., патріарх, Иерусалимский6 Квітня – Захарія Отверстый, самітник; Захарія Печерський, постник12 Квітня – Захарія, сщмч., єпископ, Коринфский4 Червня – Захарія Прусський, сщмч.10 Червня – Захарія, мч.10 Вересня – 3ахария, прп. постник Печерський.18 Вересня – Захарія Праведний, пророк. [священик, батько св. Іоанна Предтечі]22 Вересня – Захарія (Лобов), сщмч., архієпископ, Воронезький /новомуч./3 Листопада – Захарія, прмч.4 Листопада – Захарія, мч.30 Листопада – Захарія, сапожник18 Грудня – Захарія Єгиптянин, Скитський, прп.


Залишити відгук