Іменини Юлії — день Ангела Юлії

У професійному плані Юлія намагається досягти певних висот, але ніколи не вкладає в кар’єру всі свої сили. Вона знає, що крім цього у неї є близькі люди, які теж потребують її уваги. Роботу виконує завжди відповідально. Рідним і близьким людям присвячує всю себе. Юлія уживається як чоловічому, так і в жіночому суспільстві. Однак не любить нав’язливих людей і сама ніколи не нав’язує своєї уваги. Заміж виходить вдало і тільки за того чоловіка, який її по-справжньому любить і цінує.

Доля: Юлію можна назвати борцем, але якщо загнати її в жорсткі рамки – вона все одно знайде вихід, викрутитися подібно дитячій іграшці – юлі (вовчка). Не рідко Юлія капризна й уперта, але вона знає як досягати своїх цілей, тому це всього лише її зброю.

Святі: Юлія Коринфська (іменини 31 травня), Юлія Корсиканська (іменини 29 липня).

День Ангела Юлії

З латинської мови – у Римі присвоювалося жінкам з роду Юліїв. В старих довідниках – «пухнаста», що сумнівно. Іменини Юлії два рази в році. В дитинстві і ранній юності Юля трохи загальмована – це не від розумової відсталості, навпаки, Юля намагається осягнути все найпотаємніше. Її, наприклад, дивує, коли раптом на місці бутона вранці з’являється квітка. Вона може довго розглядати його, чіпати пелюстки і мріяти…

В юності дитяча загальмованість знаходить риси сентиментальності, меланхолії. Так, вона любить час від часу ходити в ті місця, де грала в дитинстві, або на стару квартиру, де вже живуть інші люди, яких її візит дуже здивує: вона їм пояснить це тим, що їй хочеться подивитися на місце, де стояв її письмовий стіл чи ліжко. Це властивість характеру у Юлі залишиться до кінця її днів. Вона буде розповідати своїм дітям і онукам, в які ігри вона грала, з ким дружила і т. д.

Дітей своїх вона дуже любить, а онуків ще більше. Чоловік з часом звикне до її «дивацтв», тим більше що вона ласкава, не сварлива, не прискіпується ні до кого – ні по дрібницях, ні по великих справах Юля хороша господиня, любить приймати гостей.

Вона багато читає, тим більше що це необхідно їй по службі найчастіше Юля працює книжковим редактором або коректором у видавництві, тобто там, де вона може спокійно, самостійно вирішувати невеликі виробничі проблеми. – Юля не любить суєти. Юля болюча і в дитинстві, і в зрілому віці. Їй необхідно суворо дотримуватися дієти і розпорядку дня.

Юлія, як правило, володіє привабливою зовнішністю. У неї чудова фігура, вона з особливим смаком одягається і наділена потужним чарівністю. Юлія завжди оточена шанувальниками, що часто викликає у її знайомих жінок почуття пекучої заздрості. Юлія вміє використовувати свій шарм, їй подобається підпорядковувати собі чоловіків. Юлія пред’являє до шанувальників непомірно високі вимоги: їй потрібні розкіш, шик, фурор і, бажано, відсутність зобов’язань.

Заміж не поспішає. Якщо Юлія всерйоз полюбить, то може втратити голову і зробити помилку. Сімейне життя з нею вкрай важка. Вона знехотя веде господарство, стримано ставиться до дітей. Змінити Юлію здатний тільки людина з надзвичайно твердою волею. Його вплив пом’якшить характер Юлії, зробить її більш уважною господинею і більш ніжною матір’ю.

Юлія Іменини за Церковним Календарем

3 Січня – Улянія Вяземська, Новоторжская, мц., княгиня; Улянія Никомидийская, мц., дева15 Січня – Улянія Лазаревська, Муромская17 Березня – Улянія Птолемаидская, мц.. [сестра мч. Павла Птолемаидского]2 Квітня – Улянія Амисийская (Понтійська), мц.16 Травня – Улянія Московська. [сестра митрополита Алексія Московського]31 Травня – Иулия Анкирская (Коринфський), мц., дева15 Червня – Улянія Вяземська, Новоторжская, мц., княгиня (набуття мощей)5 Червня – Улянія, мц.19 Липня – Улянія Ольшанська, Печерська, княжна, дева29 Липня – Иулия Картахенська, Корсиканська, мц., дева30 Серпня – Улянія Птолемаидская, мц.. [сестра мч. Павла Птолемаидского]31 Серпня – Улянія, мц.14 Листопада – Улянія Россонская, мц.17 Грудня – Улянія Илиопольская, мц.


Залишити відгук