День Народження 3 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Леви, чий день народження припадає на 3 серпня, активно прагнуть втілити в життя свої ідеї. Заповзятливий, наділений безліччю талантів і творчих здібностей, спонукуваний спрагою перемоги, ви володієте яскравим інтелектом, спалахами інтуїції і прозріннями, які дозволяють вам бути лідером. Вашою сильною стороною є красномовство, яке в сукупності з акторськими здібностями дозволяє поширювати свої ідеї. Ви набагато випереджаєте свій час; ваші переконливі манери допомагають вам схилити навколишніх на свою сторону. Мрійник-практик, ви знаєте, що потрібно робити, щоб отримати дивіденди зі своїх ідей і задумів, зробивши їх вигідними для всіх учасників проекту.

Існує реальна небезпека того, що народжені 3 серпня завжди будуть піддаватися різним нещасних випадків і фізичних пошкоджень. Багато виявляють гнітюче байдужість до своєї безпеки і часто страждають від розтягнень, порізів, забитих місць і навіть переломів. Типові для Лева проблеми з серцем рідко є проблемою тих, хто народився в цей день, але такими можуть бути труднощі з м’язами, кістками і спинними зв’язками. Авантюризм народжених 3 серпня тягне їх до гарячої, гострої та екзотичної їжі всіх видів. Як кухарі народжені в цей день нерідко виявляють чудове уяву і тонке чуття, але, напевно, їм варто було б звертати трохи більше уваги на збалансованість харчування та розумне вміст калорій в щоденних стравах.

Народжених 3 серпня шалено приваблює небезпека в будь-якій формі. Їх пошуки зазвичай полягають у тому, що вони або самі стають на шлях небезпечних авантюр, які рятують від небезпеки інших. Їхньою метою може бути розкриття істини, такий, як вони її бачать, незважаючи на ризик. При цьому для них найбільш важливий сам ризик, а не істина, яка, власне кажучи, їм не потрібна. Народжені в цей день повинні остерігатися наражати на небезпеку інших за рахунок своїх дій. Головне — навчитися вчасно зупинятися. Не схильні до земних помислів, народжені 3 серпня шукають нові враження далеко від дому. Деякі дійсно відправляються на край світу, в той час як інші відтворюють хвилюючі пригоди в своїй уяві, сидячи на комфортному і зручному стільці. Менш розвинених людей, народжених 3 серпня, непогано стимулюють гострі відчуття героїв скандальних публікацій з модних журналів і газет, і вони охоче як би проживають їх життя. Більш освічені особистості, народжені в цей день, не тільки самі генерують і відчувають гострі відчуття, але також змушують їх творчо або професійно працювати і навіть приносити досить значний прибуток.

Знак Зодіаку 3 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до вогненним знакам, які виділяються наступними якостями: гармонія, різнобічний розвиток, величність, покровительственность, порядність.

Планета Управитель: Сонце. Зумовлює індивідуальність, самодостатність. Планета сприятлива для більшості чоловічих професій і жінок, хобі яких, пов’язані c творчістю. Планета у вигнанні – Уран. Відповідає за нестачу свободи мислення, а також надмірну сприйнятливість до того, що скажуть оточуючі.

Народжених 3 серпня сміливо можна назвати універсалами. Ці люди вміють знаходити спільну мову буквально з усіма. Їм підкоряється кожна сфера діяльності. Дивно гармонійно народжених 3 серпня поєднуються енергія, винахідливість, гордість. Оптимізм, товариськість дає характером таких людей Юпітер. Він же визначає їх практицизм. Народилися 3 серпня відрізняються раціоналізмом. Рожеві окуляри, нездійсненні мрії, повітряні замки – все це не про них. Люди, народжені 3 серпня, чітко знають, до чого йдуть. Вони ретельно обирають дорогу. У своїх думках і почуттях такі люди відкриті. Але це не робить їх уразливими. Є у народжених 3 серпня і негативні риси. Їм властиві упертість, уразливість. Правда, перемагає практично завжди здоровий глузд.

Народжені 3 серпня звикли бездумно ризикувати собою. Зазвичай ніякі переконання беспокоящейся сім’ї або близьких друзів не можуть відвернути їх від тяги до конфлікту. Деякі розглядають зухвалі подвиги як випробування вищого порядку, в якому відсутні окуляри рівноцінні поразки. Інші схильні до нестабільності, і небезпека служить для них своєрідною їжею, що дозволяє утримуватися на плаву. Напевно, найважче переконати тих, хто бореться за якусь справу чи захищає свої ідеали. У цьому випадку їх дії, скоріше, набувають романтичний або ідеалістичний відтінок, хоча їх характер відрізняється яскраво вираженою прагматичністю і навіть холоднокровністю, часом буде дивувати інших. Для багатьох з народжених 3 серпня поняття порятунку також є центром тяжіння і може бути виражене в бажанні фізично захищати кого-небудь від уявних чи реально існуючих ворогів. Порятунок Орфеєм Еврідіки або набіг ізраїльтян на Ентеббе в Уганді — ось історії, здатні полонити уяву тих, хто народився в цей день. Для них вкрай важливо відчувати себе героями або героїнями, чи відіграють вони роль обожнюваного батьків, лицаря в сяючих обладунках або мучениці Жанни д’арк.

Народжені 3 серпня повинні побоюватися втратити контроль над своїм его. Крім того, вони можуть помилково направляти на інших свої власні емоції або бажання; наприклад, ті, кого вони бажають врятувати, насправді бувають мало зацікавленими в тому, щоб бути врятованими ними. В сутності, нестримна пристрасть до пригод для більшості з них — приблизно те ж, що для наркомана — наркотики. Вони здатні до нескінченності підвищувати ставки, не рахуючись з тим, що сили нехай навіть самого підготовленої людини далеко не безмежні. Таким чином, їх натура, схильна до постійного пошуку гострих відчуттів, стає в багатьох, але, звичайно, не у всіх випадках приголомшливо ясна. Поява здатності стримувати свої устремління буде мірою їх зрілості та еволюційного зростання.

Чоловік Лев — народився 3 Серпня

Чоловіки, які відзначають день народження 3 серпня — відрізняються наступними властивостями: такий чоловік — впевнений, лояльний, організований, галантний. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 3 Серпня

Жінки, що народилися 3 серпня, виділяються особливими гранями темпераменту: така жінка щедра, надійна, тепла, виняткова. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 3 Серпня

Якщо говорити про характер людей, що з’явилися на світ 3 серпня знак зодіаку Лев, то їх нестримно притягує будь-яка небезпека у всіх її проявах – їх пошук полягає в тому, що вони стають на шлях вельми небезпечної авантюри, або ж рятуючи когось від тих чи інших небезпек інших людей. Іноді їх мішенню є виявлення істини в тому ракурсі, в якому бачать її вони, незважаючи на будь-супутній ризик. В такому відношенні їх приваблює саме ризик, а не істинна, яка їм, по суті, виявляється не так вже важлива і потрібна. Людям, що з’явилися на світ 3 серпня, не варто піддавати небезпеці своє оточення – спробуйте навчитися стримувати свій порив.

Такі люди шукають новизни, гострих вражень не вдома, а далеко за його межами – деякі можуть рвонути в далекі країни, а інші відтворюють власні пригоди в уяві, сидячи в зручному кріслі. Не настільки ексцентричних людей, що з’явилися на світ 3 серпня знак зодіаку Лев, ефективно збуджує гострота почуттів героїв всіляких скандалів в ефірі або ж на сторінках глянцю, і вони проживають всі їх переживання і життя. Більш розвинені особи, що з’явилися на світ 3 числа, самостійно генерують гострі відчуття, переживаючи їх в реальності, і навіть направляють їх в русло власного збагачення, примушуючи працювати і приносити свій дохід.

Люди, що з’явилися на світ 3 серпня знак зодіаку Лев, мають схильність ризикувати собою без підстав, стрімголов – навіть переконання рідних і близьких не здатне змінити їх думку і прагнення. Багато розглядають власні подвиги як спосіб висловити і випробувати себе і коли недолік очок або пройденого рівня рівносильно особистісного поразки. Інші мають схильність до нестабільності та небезпеки – це для них порція заряду, без якого вони не проживуть і це тримає їх на плаву. Їх важко переконати в чому-небудь – в цьому відношенні їх характер набуває забарвлення прагматичності і холоднокровності, що багато в чому може здивувати оточення таких людей.

Людям, народжені 3 серпня знак зодіаку Лев, варто остерігатися втрати контролю над власним его і не варто їм при цьому помилково направляти на кого-небудь свої сподівання. Наприклад, їм не варто рятувати тих, хто цього не потребує і мало в цьому зацікавлений. Підвівши підсумок, варто сказати – саме неприборкана пристрасть до ризикованих пригод для них є те саме алкогольної або наркотичної залежності, при якій і вони, безсумнівно, стануть підвищувати планку, не беручи до уваги інтереси і безпеку близьких людей, і свою непідготовленість. Досить пам’ятати – їх натура, з її схильністю до гострих пригод у багатьох випадках досить ясна і вміння стримувати свій запал буде служити в даному відношенні мірою їх життєвої возмужалости та особистісного зростання.

Порада людям, народженим 3 серпня знак зодіаку Лев – перш ніж ризикувати варто на самому початку подумати, чи варто сам ризик всіх жертв і небезпек без належного на те резону і необхідності. Не варто проводити весь свій час в рожевих мріях – постарайтеся знайти свою ідеальну середину, збалансувавши силу і життєві реалії.

Любов і Сумісність

Ваша пристрасна природа прагне любові, ніжності і сталості, однак, якщо стосунки стають надто тісними, вам може стати нудно, і ви вирушите на пошуки сильних емоцій і нового досвіду.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Леви – природжені лідери. Але кожен працює на своєму полі. Народжені 3 серпня Леви рішучі, винахідливі, є демонстративні. Вони наділені організаторськими здібностями. Відповідальність, властива представникам знака, визначає набір якостей практично ідеального лідера. Леви далекоглядні. Вони вміють прораховувати свої кроки наперед. Це дозволяє уникнути багатьох помилок у вибраній діяльності.

Для народженого 3 серпня авантюриста і любителя ризику ідеальними видами діяльності вважаються подорожі, дослідження, професійний екстремальний спорт. Але і в будь-яких інших сферах Леви доб’ються успіху. У них є всі необхідні для цього якості.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 3 серпня Леви часто байдужі до свого здоров’я. Крім того, у них може бути притуплен інстинкт самозбереження. Ризик для людей цього знака представляють травми. Часто Леви страждають від порізів, розтягнення зв’язок, переломів, забоїв. Особливу увагу народженим 3 серпня рекомендується звернути на стан судин і серця.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, які платять кармічні борги. Щоб не перенести в житті горе, біди, біль, їм необхідно йти шляхом еволюції, культивуючи в собі позитивні риси свого характеру — доброту, милосердя, щедрість, упевненість у собі і своїх силах. А якщо вони будуть проявляти невіра в себе, свої сили, пливучи за течією, то життя їх буде убога і сірка.

Поради Левам, Народженим 3 Серпня

При виконанні тих чи інших дій, будь то робота, ремонт в будинку або інтимні стосунки, Львів, народжених 3 серпня, часто заносить. Представникам цього знака важливо навчитися вчасно зупинятися, контролювати свої емоції, розмежовувати реальність і світ мрій. Не завадить також попрацювати над терпінням, приборкати егоїзм. Остерігайтеся наражати на небезпеку себе та інших без достатніх на те підстав. Не будьте все життя в порожніх хвилюючих мріях. Прагніть до ідеального силового балансу.


Залишити відгук