Іменини Ярослава — день Ангела Ярослава

Сам по собі Ярослав врівноважений і спокійний чоловік. У нього в характері запальності, він не образить різким словом, він не зарозумілий, не хвалькуватий. Тому друзів у нього досить багато. Однак Ярослав досить наполеглива і деколи не поступається ні в чому. Любить пожартувати, сказати гостре слово. Якщо всіх оточуючих незнайомих людей це насторожує, то його друзі до цього з часом звикають.

у нього в характері присутня деяка егоїстичність, але це ніколи практично не помітно. Він завжди привітний з людьми. Вся життя Ярослава заздалегідь розпланована їм самим. Він знає, яких цілей йому хотілося б досягти, яку життєву позицію він буде займати.

Доля: Чоловіки по імені Ярослав розумні, мудрі, сильні характером, сильні духом, завзяті й неквапливі. Але найчастіше вони володіють певною двоїстістю: так, Ярославам властиво надягати маску байдужості і жорсткості, за якою ховається вразлива і чутлива до чужого горя душа.

Святі: Ярослав Муромський (іменини 3 червня).

День Ангела Ярослава

Ім’я Ярослав прийшов до нас зі старослов’янської мови. Однак єдиної думки про тлумачення цього імені немає. Ім’я Ярослав означає «яскравий», «сильний», «славний своєю життєвою силою». У язичницькій Русі поняття «ярь» означало родючість, животворну потужність. Існує варіант перекладу імені Ярослав, його складових «яр» («сильний», «енергійний», «гарячий») і «слав» («слава»), як «володіє яскравою славою». У Древній Русі Ярослава також могли ласкаво назвати Ярошь. Це звернення до сучасності збереглося в Чехії і Польщі. Є думка, що ім’я Ярослав прийшов до нас з нормандського мови. Жіноча форма чоловічого імені Ярослав Ярослава. Ім’я наділяє свого власника добротою, чутливістю й душевною щедрістю. До людей Ярослав доброзичливий, для друзів готовий на багато що. Він не схильний ковзати по верхах, бажає докопатися до справжньої суті подій і явищ.

Ярослав Іменини за Церковним Календарем

5 Березня – Ярослав Мудрий, князь. [з благословення Святійшого Патріарха Алексія II 8 грудня 2005 року.]3 Червня – Ярослав (Костянтин) Святославич Муромський, князь8 Грудня – Ярослав (Савицький), сщмч., прот. /новомуч./


Залишити відгук