Іменини Яни — день Ангела Яни

Навчання у школі дається нелегко. Це обумовлено тим, що вчитися Яна не любить і не хоче. Немає жодного шкільного предмета, який міг би їй сподобатися або зацікавити її. Подорослішавши, стає самовпевненою і цілеспрямованою. У неї є певні організаторські здібності, а разом з ними підприємницький хист. Вона може організувати будь-яку справу і вести його сама, без сторонньої допомоги. Працювати може де завгодно, особливо там, де необхідно зачаровувати клієнтів.

При всьому цьому Яна ласкава, як кошеня, хіба що не муркоче. А щоб справити враження на кого-небудь, вона перевершила сама себе. У чоловіках Яна розбирається добре. Їй нескладно вибрати собі чоловіка, так як чоловіків вона бачить буквально наскрізь. Виходить заміж завжди із задоволенням і ніколи не помиляється у виборі чоловіка. Чоловік не чує в ній душі – якщо він їй по душі.

Доля: Яна – володарка дуже непростого характеру, в якому незрозумілим чином спокій поєднується з емоційністю, свавілля з розсудливістю, а принциповість з критичністю.

Святі: Івана Мироносиця (іменини 10 липня).

День Ангела Яни

Ім’я Яна є жіночою формою чоловічого імені Ян, яке походить від давньоєврейського імені Іоанн, що означає «милість Божа». У сучасному варіанті вживається як ім’я Іван. Однак є ще одна версія походження цього імені. Вважається, що воно прийшло до нас від імені бога почав і проходів Януса, шанованого в Стародавньому Римі. Це божество зображувалося з двома особами і уособлювало собою початок і кінець, вхід і вихід. Латинське слово «janua» перекладається як «двері» і «початок». Ім’я Яна — це слов’янське ім’я, споріднене ім’я імені Яніна. Іменини Яни два рази в році.

Яна Іменини за Церковним Календарем

15 Травня – Івана Мироносиця. Переміщуваний: в Тиждень св. дружин-мироносиц10 Липня – Івана Мироносиця


Залишити відгук