Іменини В’ячеслава — день Ангела В’ячеслава

Завжди сповнені нових ідей, які тут же втілюють в реальність. Якщо щось у них не виходить, вони не сумують і починають все заново. Вячеславы дуже справедливі і не потерплять обману, тим більше у свою сторону. Вони досить чуйні люди, охоче прийдуть на допомогу. Однак якщо той чи інший людина почне використовувати В’ячеслава в своїх цілях, то він одразу перестане мати з ним справу. У дружини вибирає собі дівчину, що володіє гострим розумом і красою. Цінує, якщо дівчина не має жодних комплексів і володіє яскраво вираженою індивідуальністю. З такою дівчиною він готовий провести все життя.

Доля: Ім’я В’ячеслав дуже звучне, воно кличе до лідерства, першості, але це скоріше спортивне змагання, ніж прагнення до переваги. Інша справа – чи зуміє В’ячеслав реалізувати таку свою спрямованість?

Святі: В’ячеслав Чеський (іменини 11 жовтня).

День Ангела В’ячеслава

давньоруське Походження – найбільш славний, самий славний, наиславнейший. Сучасний В’ячеслав ратними (бойовими) справами не займається. Почесті і славу він добуває на мирній ниві. Він честолюбний – прагне бути скрізь першим. У нього навіть очі особливі – гострозорі, швидкі, наче він постійно щось видивляється, щось вигадує, кудись поспішає…

Може бути, славу шукає? А якщо шукає, то, можливо, знайде. Для нього немає перешкод ніде – він «пробиває» своїм розумом будь-яку стіну. Тому до тридцяти Років В’ячеслав вже повністю втілив свої плани в життя. Наприклад, захистив кандидатську дисертацію, збирає матеріал для докторської. У нього хороша престижна робота.

В’ячеслав Іменини за Церковним Календарем

14 Січня – В’ячеслав (Інфантів), сщмч., ієрей /новомуч./17 Березня – В’ячеслав Чеський, страстотерпець, князь (Перенесення мощей)16 Серпня – В’ячеслав (Луканин), сщмч., диякон /новомуч./23 Серпня – В’ячеслав (Закедский), сщмч., ієрей /новомуч./25 Серпня – В’ячеслав, сщмч., єром, Білогірського Св.-Миколаївського монастиря /новомуч./11 Жовтня – В’ячеслав Чеський, страстотерпець, князь13 Жовтня – В’ячеслав (Занков), сщмч., ієрей /новомуч./


Залишити відгук