Іменини Всеволода — день Ангела Всеволода

Всеволоды все життя присвячують якійсь справі, кар’єрі. Вони намагаються досягти успіху в кар’єрі будь-якими засобами, навіть якщо вони не зовсім чесні. Тим не менш, вони завжди шановані колегами і керівником. Може домогтися успіху в будь-якій професії. Але якщо взявся за щось, буде йти до кінця.

З негативних якостей характеру Всеволода можна виділити злопам’ятність. Вони практично ніколи не забувають образ. Більш того, протягом життя можуть помститися. В шлюбі намагається зайняти лідируючу позицію, бути головним. І якщо його дружина з цим не згодна, він готовий з нею розлучитися. У Всеволодів завжди кілька шлюбів.

Доля: Це ім’я наділяє свого носія стійкістю, терплячістю, спокійною мужністю. Його енергія незлобивий, але тверда, від неї віє врівноваженим оптимізмом, а це саме ті якості, які передаються іншим людям найбільш легко.

Святі: Всеволод Псковський (іменини 24 лютого).

День Ангела Всеволода

Зі старослов’янської мови – всевладний, володар всього народу. Російське ім’я Всеволод було вкрай неохоче визнано церквою. Навіть у святцях XX ст. лише три дні, присвячених пам’яті цього святого (11 лютого, 22 квітня, 27 листопада) позначені як дні св. Всеволода (Навриила).

«Зимові» Всеволоды схильні до загострення відносин і прагнуть підпорядкувати людей своїй волі. Не дуже довірливі, завжди наполягають на своєму способі вирішення питання. Намагаються не вдаватися до сторонньої допомоги. Всеволоды мають дуже широке коло інтересів, допитливі. «Літні» Всеволоды спокійні і терплячі. Володіють підвищеною чутливістю, іноді їм зраджує почуття гумору. Розважливі і люблять давати поради.

Всеволод Іменини за Церковним Календарем

24 Лютого – Всеволод (у хрещенні Гавриїл) Новгородський, Псковський, князь5 Травня – Всеволод (у хрещенні Гавриїл) Новгородський, Псковський, князь (Перенесення мощей)19 Вересня – Всеволод (Потьомкінський), сщмч., ієрей /новомуч./13 Листопада – Всеволод (Смирнов), сщмч., прот. /новомуч./10 Грудня – Всеволод (у хрещенні Гавриїл) Новгородський, Псковський, князь (Набуття мощей)


Залишити відгук