Іменини Владислава — день Ангела Владислава

Влад зазвичай творча людина. Тому і професії вибирає собі творчі. Також ще одним позитивним якістю є товариськість. Процвітає і в професіях, де необхідно спілкуватися з людьми. Роботу виконує відповідально, ніколи не намагається ухилятися. Жінок Владислав любить витончених і здаються йому слабкими. Тоді він усіма силами намагається їх захищати. У своєму будинку цінує спокійну обстановку.

Відкритий людям, при цьому має залізну силу волі. Може витримати будь-яке емоційне потрясіння завдяки внутрішньої стійкості. Чомусь оточуючі часто не довіряють Владиславу, вважаючи його відкритість несправжньою. Хоча насправді даремно, тому що він дійсно відноситься до людей з усією душею.

Доля: Влад частіше відлюдник. Ще з дитинства він справляє враження миловидного і гарного хлопця, але рідко знаходить собі компанію на довго. Йому скрізь ради, але він відчуває себе не в своїй тарілці. Не відразу, але через певний час. Якщо він знаходить «свого» людину, то почуває себе самим-самим.

Святі: Владислав Сербська (іменини 7 жовтня).

День Ангела Владислава

давньоруське Походження, значення імені – який володіє славою. Добрий, гостинний Владислав важко переносить різні творчі плітки. У результаті він з відчаю «кидається з головою» в загули з друзями-прилипалами, які завжди раді поживитися за чужий рахунок.

В таких компаніях, як правило, завжди є веселі, молодецькі жінки. І всі вони в’ються, в основному, навколо Владислава – веселого, щедрого, багатенького, влюбливість. Особою Владислав схожий на матір, характером – на буйних предків по лінії батька. Що стосується дітей Владислава, то ведуть вони себе так само, як їх татусь Тільки характер у них зовсім інший – ні в матір, ні в батька. Всі вони, в основному, примхливі мовчуни.

Владислав Іменини за Церковним Календарем

7 Жовтня – Владислав Сербська, князь


Залишити відгук