Іменини Віталія — день Ангела Віталія

У своїй майбутній дружині хоче побачити свою матір. Вона повинна бути практично точно копією. Незалежно від віку Віталія завжди м’які люди. І навіть якщо на них знаходить гнів, то це не більше, ніж просто маска. Не потрібно відповідати їм тим же. Пройде небагато часу і стане помітно, що він просто не вміє сердитися.

Віталій досить товариський, але в його характері присутня деяка одноосібність. Він може увійти в себе на деякий час. Наприклад, коли займається яким-небудь улюбленою справою, його не потрібно відволікати. Володіє хорошим почуттям гумору.

Доля: По своїй енергетиці ім’я Віталій вельми сприятливо для нормального життя, в ньому достатньо оптимізму, м’якість, рухливості; разом з тим воно несе на собі деяку друк відриву від дійсності.

Святі: Віталій Римлянин (іменини 7 лютого), Віталій Олександрійський (іменини 5 травня), Віталій Керкирский (іменини 11 травня).

День Ангела Віталія

давньогрецьке Походження – з латинської мови. Значення імені – життєвий. Має той же корінь, що і слова вітамін, віталізм, витаскон. Врівноважені, розумні (вміють тримати себе в руках), хитрі; кремезні, середнього зросту. Гиперсексуальны, здатні здійснювати кілька контактів поспіль, вперті. Свій глибокий розум прагнуть не перевантажувати. Могли б багато чого досягти, та лінь заважає.

Віталій Іменини за Церковним Календарем

24 Січня – Віталій Газский, прп.7 Лютого – Віталій Римлянин, мч.5 Травня – Віталій Олександрійський, прп.11 Травня – Віталій Керкирский, мч.5 Серпня – Виталиан, тато Римский7 Жовтня – Віталій (Кокорев), прмч., інок /новомуч./


Залишити відгук