Іменини Віссаріона — день Ангела Віссаріона

Часто вибухонебезпечний характер змушує Віссаріона пройти через безліч конфліктів, що нерідко робить його досить замкнутим і відлюдним людиною, однак в спілкуванні з друзями Віссаріон може змінитися, давши волю своїй товариськості і рухомий енергії. У цьому випадку перед вами постане дивно щедрий і гостинний людина, що володіє до того ж гарним почуттям гумору і зарядом життєрадісності.

Безумовно, сильна воля і гнучкий допитливий розум можуть здорово допомогти Віссаріону і в житті, і в кар’єрі, проте його біда в тому, що зазвичай він не терпить над собою начальства, припиняючи будь-які спроби командувати ним. Звичайно, така незалежність здатна викликати повагу, однак не зайве все ж навчитися певної терпимості й розуміння людських слабкостей. Якщо Віссаріон подолає вибухонебезпечність своєї натури, то він, принаймні, звільнить себе від безлічі проблем. А заодно і позбавить від своєї завзятості близьких йому людей.

Доля: Людина з дуже складним характером, впертий у досягненні мети. У нього прекрасні ділові якості, він завжди шукає нові ідеї і сам розробляє їх.

Святі: Віссаріон Єгипетський (іменини 19 червня).

День Ангела Віссаріона

давньогрецьке Походження імені. У перекладі – «лісовий» («віса» – лісова долина). Люди з дуже складним характером, уперті в досягненні мети. Схожі на матір. Добрі і в той же час без найменшого жалю можуть розірвати всі відносини. Дуже допитливі. Зачитуються історичними романами. Не люблять повторюватися. Завжди шукають нові ідеї і самі розробляють їх. Не терплять, коли їм докучають.

Люблять проводити відпустку в подорожах. Займаються фотографією. Одягаються дуже скромно і нікому не заздрять. Віссаріон — людина добра, але образливий, у нього часто вибуховий темперамент, і він без найменшого жалю може розірвати всі відносини. Він здається замкнутим, впертим, відлюдькуватим людиною, але в домашній обстановці і в спілкуванні з небагатьма, але вірними друзями (а вони в нього є!), він виявляється гостинним, щедрим людиною з хорошим почуттям гумору. Віссаріон одружується пізно, прив’язаний до свого будинку.

Віссаріон Іменини за Церковним Календарем

2 Квітня – Віссаріон, прп.1 Травня – Віссаріон (Селинин), сщмч., ієрей /новомуч./19 Червня – Віссаріон Єгипетський, пустынник25 Серпня – Віссаріон Гареджийский, прмч.; Віссаріон, сщмч., ієродиякон, інок, Білогірського Св.-Миколаївського монастиря /новомуч./28 Вересня – Віссаріон, єпископ, Ларисский


Залишити відгук