День Народження 29 Серпня: Знак Зодіаку — Діва

Діви, народжені 29 серпня, воліють колектив самотності. Ви любите спокій, володієте тактом і бездоганними манерами, всіма силами намагаючись уникнути суперечок і сварок. Культурний і вихований, ви наділені чудовим смаком і глибоким розумінням краси і мистецтва. Незважаючи на практичну, серйозну сторону вашого характеру, ви щиро любите прості життєві задоволення. Якщо ви працюєте, то працюєте багато, але коли настає час відпочинку, ви з готовністю розслабляєтеся в компанії сім’ї і друзів.

Багато хто з народжених 29 серпня володіють чутливою нервовою системою, що змушує їх шукати порятунку в різних згубних звичках. Вживання наркотичних засобів, алкоголю, сильних транквілізаторів, однак, лише на час позбавляє цих людей від гнітючого занепокоєння, а в підсумку подібні пристрасті можуть призвести до повного розкладання особистості. Якщо народжені 29 серпня зуміють направити свій інтелект хоча б на часткове впорядкування свого суспільного й особистого життя, то вони будуть щасливими і успішними. Якщо ні, то — стережіться! Ніщо так не засмучує народжених в цей день, як хаос у власних почуттях, але занадто часто така їх доля. Народилася 29 серпня не варто так болісно сприймати навколишню дійсність, краще плисти за течією і не критикувати те, що змінити неможливо. Для підтримки почуття благополуччя і стабільності корисно здорове, різноманітне та смачне харчування. Не виключено, що хороша їжа буде найбільш ефективним захистом від потенційних шкідливих звичок.

Народжені 29 серпня ненавидять хаос у всіх його проявах і, отже, прагнуть внести у свою роботу структуру і ясність. Однак це не означає, що вони суворі або нудні особи. Навпаки, вони прагнуть до дій, і, крім того, незважаючи на те що всередині у них може вирувати вогонь, вони якось примудряються організовано самовиражатися. Чи не головною темою в житті народжених 29 серпня є імпровізація. Це означає, що вони не тільки рідко зазнають невдачі в своїх справах, але і знаходять вихід з проблемної ситуації, приймаючи на ходу правильні рішення. У цьому сенсі вони завжди перебувають у пошуках більш ефективного, елегантного або сообразного відбувається дії.

Знак Зодіаку 29 Серпня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до земним знакам, які володіють наступними якостями: красномовство, порядність, жертовність, гнучкість, діловитість, пунктуальність, тверезий аналітичний розум.

Планета Управитель: Меркурій. Діва отримує від нього дріб’язковість, аналітичний розум. Вплив Меркурія ідеально для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Несе відповідальність за нестачу мрійливості, а також нелюбов до абстрактного.

Кінець серпня – час Діви. 29 числа народжуються типові представники цього знака. Вони мають чимало як позитивних, так і негативних рис. Сильними сторонами народжених 29 серпня Дів є сила волі, самостійність, доброзичливість, готовність піклуватися про близьких. Слабкими – примхливість, прискіпливість. Дуже люблять Діви критикувати оточуючих. Причому критика далеко не завжди є конструктивною. Народжених 29 серпня представників знаку відрізняє незалежність. Рідкісна Діва буде рахуватися з чужою думкою. Щоб прийняти рішення, їй не потрібна допомога та поради.

Народжені 29 серпня зазвичай прикладають значні зусилля для того, щоб відокремити своє приватне життя (нерідко вельми бурхливу) від громадської (як правило, вона буває успішною). Час від часу вони неминуче втрачають контроль над собою і дозволяють емоціям вихлюпуватися назовні, що заподіює їм нескінченні неприємності. Можна подумати, що народилася 29 серпня слід сконцентруватися на роботі і не звертати уваги на особисті проблеми, але вони дуже потребують сім’ї, близьких друзів і по-справжньому відданому супутнику життя. Не будучи до кінця людьми громадського складу, вони відчувають болісний душевний дискомфорт, якщо з якихось причин втрачають можливості відкрито висловлювати свою любов до тих, хто їм дорогий. Ось тут-то і починаються конфлікти — народжені 29 серпня часто розриваються між роботою, з одного боку, і необхідністю в повнокровним приватного життя — з іншого.

Занурюючись у світ сім’ї, народжені 29 серпня іноді замикаються в собі. У цьому випадку привернути їх увагу буває дуже важко. Справді, діти, дружини або чоловіки народжених в цей день рано чи пізно починають страждати від самотності. Тим, хто хоче достукатися до них, краще діяти прямими емоційними закликами. Для народжених 29 серпня дуже велике значення має не тільки статеве життя, але і всі інші форми фізичного самовираження. Завдяки їх мінливим емоціям з них виходять хвилюючі партнери, але, на жаль, рідко самі надійні. Народжені 29 серпня не завжди добре переносять величезну напругу, що створюється різними життєвими ситуаціями.

Деякі з них схильні шукати порятунку в алкоголі і різних видах наркотиків; інші можуть зануритися в дивні звички і фантазії або зв’язатися з сумнівними людьми, які будуть для них віддушиною в їх печалях. Поривчастий громадськими і приватними вимогами, народжені в цей день можуть вибрати, проте, якийсь «третій шлях», пов’язаний з цілковитою байдужістю до оточуючого їх життя. В остаточному підсумку цей шлях нерідко приводить їх до трагедії і розкладання. Якщо народжені 29 серпня зуміють впоратися з суперечливими нахилами власної натури і навчаться творчо використовувати свої природні задатки, як звичайні, так і виняткові, то будуть щасливі. Ключовими моментами тут стануть імпровізація і адаптація.

Чоловік Діва — народився 29 Серпня

Чоловіки, що з’явилися на світ 29 серпня — володіють наступними властивостями: такий чоловік — піклується про здоров’я, порядний, вірний, скромний, раціональний. Чоловік-Діва спокійний і розважливий. Йому властива демонстративність, позерство і хвастощі. Він довго спостерігає, придивляється і ретельно продумує кожен свій крок. У відносинах такий чоловік рідко буде вирішуватися на ініціативу, проте в його відданості і надійності сумніватися не доводиться.

Жінка Діва — народилася 29 Серпня

Жінки, які народилися 29 серпня, характеризуються такими відзнаками натури: така жінка — організована, акуратна, кмітлива. Жінка-Діва – ідеал вірності, відданості та наполегливості. При першій зустрічі вона здається холодною, неприступною і байдужою. Причини такої поведінки криються в тому, що жінка-Діва має ретельно зважити всі ризики і проаналізувати ситуацію, перш ніж проявити свої емоції.

День Народження 29 Серпня

Людям, народженим 29 серпня знак зодіаку Діва, протягом усього життя буде супроводжувати удача. Ці люди не будуть знати, що таке невезіння і горе, зате зможуть випробувати всі смаки радості. Знак зодіаку людей, що з’явилися на світ 29 серпня, Діви. Їм буде легко пристосуватися до будь-якої ситуації, вирішення будь-яких проблем буде для них простою справою. Їх не буде турбувати майбутнє, всі проблеми будуть вирішуватися по мірі надходження ніби самі по собі. Живий розум, високі інтелектуальні здібності будуть дозволяти справлятися з будь-якими завданнями і з легкістю досягати поставлених цілей.

Ті, хто народився 29 серпня знак зодіаку Діва, дуже продумані люди. Вони до всього підходять відповідально. До вирішення будь-якої задачі підходять підготовлені заздалегідь чітко продумують стратегію. У них надзвичайним чином об’єднані творчий потенціал, любов до імпровізації, педантичність і бажання все тримати під контролем. Людей, народжених 29 серпня знак зодіаку Діва, вигідно виділяє на тлі представників інших знаків Зодіаку, любов до праці, відповідальність, хороші організаторські здібності, що часто робить їх лідерами в колективі. У жінок і чоловіків, які народилися 29 серпня знак зодіаку Діва, відмінно виходить поєднувати високі досягнення в кар’єрі і гармонійні сімейні стосунки. Хоча вони віддають багато часу роботі, але уважні до рідним і близьким.

Самоконтроль – дуже яскрава риса представників цього знака. Але трапляються такі моменти, коли перестає виходити контролювати себе, може статися зрив, який призведе до неприємних наслідків. Діви схильні ідеалізувати оточуючих людей і навколишній світ у цілому. Коли їм доводиться стикатися з дійсністю, їх це дуже розчаровує. Їм хочеться змінити людину, яка на їх думку думає або робить неправильно, спрямувати його на правильний шлях, але це не завжди виходить, і від цього чоловіка і жінки, народжені 29 серпня знак зодіаку Діва, відчувають болісні душевні переживання.

Треба зауважити, що у народжених 29 серпня знак зодіаку Діва, іноді не виходить показати близьким свою любов, і з-за цього їх можуть вважати цікавляться тільки своєю роботою. Але слід пам’ятати, що сім’я для них завжди на першому місці, просто з-за особливостей темпераменту вони не проявляють свої почуття відкрито. Люди, що з’явилися на світ 29 серпня знак зодіаку Діва, дуже ранимі. Вони більшу частину часу присвячують своїм близьким, можуть пожертвувати заради них усіх, а якщо не відчувають взаємності, реагують дуже болісно, можуть надовго замкнутися в собі. Разом з тим вони дуже цікаві, творчі, неординарні особистості. Спілкування з ними не може бути нудним.

Рада Дівам, що з’явилися на світ 29 серпня – будьте м’якше, терпляча і поважніше до оточуючих. Не намагайтеся все контролювати. Намагайтеся сприймати все таким, яке воно є. Проводьте більше часу з рідними і близькими. Не бійтеся проявляти свої почуття, особливо теплі. Навчіться радіти навіть дрібницям.

Любов і Сумісність

Народилися 29 серпня належать до тим, хто закохується в саму ідею любові. Ви здаєтеся самодостатнім, але насправді жадаєте спілкування. Ви можете критично ставитися до оточуючих, проте прагнете до близькості і, ймовірно, не будете щасливі без партнера.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Миролюбні і практичні, раціональні і спокійні, саме такі вони, народжені 29 серпня. Такі люди працьовиті, завжди доводять розпочате до кінця. Вони є уособленням здорового глузду. Вкрай рідко народилися 29 серпня приймають імпульсивні, поспішні рішення. В цей день з’являються на світ люди самодостатні. Але вони не люблять самотності. Народжені 29 серпня віддають перевагу відпочинку в компанії друзів. Сім’я, на їхню думку, повинна бути великою, а робочий колектив – дружним. Раціоналізм народилися 29 серпня дивним чином поєднується з ідеалізмом.

Діви успішні у багатьох сферах. Особливістю народжених 29 серпня є підхід до роботи. Вони схильні імпровізувати і роблять це при кожному зручному випадку. Найчастіше це йде на користь справі. Діви вміють приймати на ходу правильні рішення. Вони з успіхом вирішують складні ситуації. Народилася 29 серпня Діва – відмінний виконавець. Але керівник-імпровізатор – це справжня катастрофа.

Здоров’я і Хвороби

Від природи народжені 29 серпня мають чутливу нервову систему. Небезпека для представників знаку представляють згубні звички. Кожна з них породжує залежність. Серед Дів зустрічаються алкоголіки, наркомани, ігромани. Із згубними звичками боротися рекомендується під контролем фахівців. Самостійні спроби, як показує практика, увінчуються успіхом рідко. Попереджений – значить озброєний. Діві, яка народилася 29 серпня, простіше запобігти залежність, ніж потім позбутися від неї.

Доля і Удача

В цей день народжуються талановиті люди, вони легко йдуть по життю, їм в усьому щастить. Все, за що вони беруться, оточене енергією успіху. Це лідери, прекрасні керівники, здатні повести за собою, вони не кинуть на півдорозі те, чим займаються, вкладають душу в справу і завжди доводять його до логічного завершення. Вони можуть проявити себе в галузі літератури, театру, музики. Їх супроводжує успіх у фінансових справах, в сім’ї зазвичай панує гармонійна атмосфера.

Поради Дівам, Народженим 29 Серпня

Смягчитесь; полюбите і зрозумійте себе. Пливіть за течією. Вчіться легко переходити від суспільного до приватного життя і уникайте непосильних вимог до самого себе. Частіше відпочивайте з улюбленими людьми. Відносини з близькими і колегами стануть теплішими, якщо ви перестанете з приводу і без приводу їх критикувати.


Залишити відгук