Іменини Вікторії — день Ангела Вікторії

В професійному плані не любить залежати від кого-небудь, також не любить поширені професії. Вибирає для себе що-небудь незвичайне і нове. Любить, щоб результат її роботи залежав тільки від неї самої. Тільки в цьому випадку вона згорне гори.

Доля: Зазвичай Віке мало властивий романтизм і зайва поетичність, скоріше вона чисто земна людина. Вікторія, володіє такими рисами характеру, як наполегливість, впертість і хитрість.

Святі: Вікторія Кордубская (Кордовська) (іменини 24 жовтня).

День Ангела Вікторії

Вікторія (з латинської мови) – перемога, «переможна богиня». Богиня перемоги в римській міфології. У написах на монетах Вікторія зображувалася як символ перемоги імператора (цезаря). У XVIII ст. по-російськи говорили: «Полтавська вікторія»…

Вікторія – це ім’я, яке, як ніяке інше, повністю відображає характер носить його жінки. Вікторія – справжня «войовниця». Вона бореться завжди, скрізь і з усіма: з хворобами, з побутовими негараздами, з суперницями з любові, з колегами по роботі – за краще місце, за премію, за увагу керівництва і т. д. І вона завжди перемагає! Правда, бувають і збої, але дуже рідко.

Вікторія дуже наполеглива і наполеглива в досягненні своїх цілей. Однак їй важко знайти свій ідеал чоловіка – не обов’язково красивого, але обов’язково дотепного, інтелігентного, доброго, закоханого тільки в неї, турботливого і пристрасного. Якщо такого вона знаходить, то гармонія, любов і взаєморозуміння між членами сім’ї забезпечені.

Вікторія – жінка з секретом, можливо, тому вона дещо загальмована, флегматичні, внаслідок чого ніколи не впадає в паніку, не витрачає часу на будівництво повітряних замків і втілення в життя примарної мрії. Виглядає боязкою, несміливу, як дівчинка-першокласниця. Однак не спокушайтеся – Вікторія дуже сильна особистість. Просто їй іноді не вистачає сміливості для досягнення мети.

Вона вважає, що насамперед треба вникнути з глибоко цю проблему, так як не розраховує лише на одне натхнення. Тому вона завжди чітко продумує і планує свої справи і вчинки. Вікторія досягає успіху завзятістю, а також ретельністю. А так як все це вимагає тривалого часу, то успіх приходить до Вікторії запізно.

І все ж серед Вікторій є багато наукових працівників, інженерів в області електроніки, хороших педагогів. Все це свідчить про те, що Вікторія має типово чоловічий склад розуму. Вона воліє роботу в чоловічому колективі, з яким вона добре ладнає. Вікторія дотримується старих добрих правил, які в наш час вважаються міщанськими.

Що стосується здоров’я, то жінки даного типу схильні до остеохондрозу, сприйнятливі до вірусних захворювань. Крім того, їм необхідні тривалі прогулянки на свіжому повітрі, активні заняття спортом. А також Вікторії необхідний хороший чоловік, який допоміг би їй створити затишний і надійний сімейне вогнище. Талісман – бурштин.

Вікторія Іменини за Церковним Календарем

5 Січня – св. Вікторія /католич./25 Березня – св. Вікторія /католич./25 Вересня – св. Вікторія /католич./24 Жовтня – Вікторія Кордубская (Кордовська), мц.28 Жовтня – Вікторія Страта /католич./


Залишити відгук