Іменини Вікентія — день Ангела Вікентія

У любові він швидше вірний своїм почуттям, ніж своїй обраниці. Його не можна назвати темпераментним і пристрасним. Він дуже любить дітей, особливо своїх і ніколи не залишить родину, в якій ростуть його діти. Вікентій знає собі ціну, він відрізняється сміливістю й активністю, не терпить хитрощів і лицемірства.

Вікентій сміливий, благородний, порядна. Він ніколи не грає і завжди веде себе природно. Йому не властиво будувати підступи, затівати сварки або конфлікти. Всі свої найтепліші і найкращі якості він проявляє по відношенню до сім’ї, особливо до батьків, причому не тільки своїм, але й жениным.

Доля: Вікентія не можна назвати добрим або злим, однак людина він хоробрий і рухливий, активно втручається в життя, бореться за неї чи проти — і отримує від цього насолоду.

Святі: Святий мученик Вікентій Августопольский (іменини 24 грудня).

День Ангела Вікентія

І латинською і грецькою – існує дві версії його походження – це ім’я звучить як «переможець». Грецький варіант пропонує ще одне значення – «успішний». Носія цього імені часом важко розкусити. Він дуже рівний і спокійний, мало емоційний і не схильний проявляти почуття. Але по життю з Вікентієм легко і приємно – це вірний друг, уважний чоловік, турботливий батько, і вдячний син.

Вікентій Іменини за Церковним Календарем

18 Серпня – Викентий16 Листопада – Вікентій, мч.24 Листопада – Вікентій (Смирнов), сщмч., прот. /новомуч./11 Грудня – Вікентій Августопольский (Сарагосский), Валенсійська, сщмч., диакон24 Грудня – Вікентій, мч.


Залишити відгук