Іменини Вероніки — день Ангела Вероніки

Чоловіків Вероніка притягує як магнітом. І сама дуже влюблива. Але, як швидко вона загоряється і так само швидко остигає. У відносинах вона непостійна. Може якийсь час любити одного чоловіка, але при появі на горизонті іншого, більш для неї привабливого, не замислюючись, закохається в нього. Причому почуття до першого відразу ж зникнуть.

Доля: життя Ніка – чарівна мелодія, товариська жінка. Вероніка любить бути в центрі уваги і роботу вибирає таку, де потрібно робити враження і багато спілкуватися.

Святі: Вероніка Праведна (іменини 25 липня), Вероніка Едеська (іменини 17 жовтня).

День Ангела Вероніки

По своїй енергетиці ім’я Вероніка надзвичайно рухливі, аж до того, що дуже важко запідозрити його господиню в здатності довго концентруватися на якійсь одній емоції, тим більше на негативній. Швидше вона схожа на вітряний весняний день, коли швидка зміна погоди мало відбивається на загальному сприйнятті: все одно весна і все одно весело. У той же час ім’я не позбавлена романтичності, взяти хоча б сузір’я Волосся Вероніки, і краси. Все це звертає на себе увагу, і в першу чергу сама Вероніка може бути зачарована своїм же власним ім’ям. Це дуже суттєвий момент, оскільки саме він визначає розвиток такої важливої якості, як самолюбство.

Безумовно, людина без самолюбства – це дуже недобре, однак і при надмірному розвитку цього почуття є велика небезпека стати егоїстом і навіть викликати неприязнь оточуючих. В цьому випадку краса імені може викликати у людей прямо протилежне ставлення, нерідко межує з відкритою ворожістю. Таким чином, батькам та вихователям Вероніки слід бути дуже обережними і не забувати, що самолюбство має бути урівноважене повагою до людей.

Зате, якщо така рівновага в характері Вероніки досягнуто, вона стає дивно легким у спілкуванні людиною, що, безсумнівно, приваблює не тільки подружок, але і численних залицяльників. Це здатне зробити Вероніку розбірливою і досить самовпевненою, що ще більше буде імпонувати оточуючим. Бути може, тільки її саму буде кілька бентежити відсутність глибоких почуттів, проте найчастіше вона заповнює це життєрадісним веселощами.

Взагалі, зазвичай ця легкість і невимушеність знаходить свій прояв у всіх сферах, починаючи від ведення домашнього господарства, до її роботи, яку вона постарається вибрати як можна більш престижною або й зовсім спокійно покладе цей обов’язок на чоловіка, пустивши свою енергію на облаштування сімейного гнізда. От тільки чоловікові слід бути більш уважним, оскільки він і сам може не помітити, як легкість і самовпевненість Вероніки зроблять з нього слухняне знаряддя в її руках.

Вероніка Іменини за Церковним Календарем

25 Липня – Вероніка Праведная30 Липня – Вероніка, мц.17 Жовтня – Виринея (Вероніка) Едеська, мц.


Залишити відгук