Іменини Віри — день Ангела Віри

Заміж Віра не поспішає, вважає, що всьому свій час. Вона вміє тверезо оцінити ситуацію, все ретельно зважити і знайти єдине правильне рішення. На речі реально дивиться, без «рожевих окулярів». Віра ставить перед собою цілі і успішно досягає їх. Дуже любить музику. Часто все своє життя пов’язує саме з цим видом творчості.

Доля: Віра є викриття речей невидимих. Її натура відрізняється чесністю до себе і оточуючих. При цьому вона спокійна і незворушна, її майже неможливо чимось серйозно захопити.

Святі: Віра Римська (іменини 30 вересня).

День Ангела Віри

Зі старослов’янської мови – те ж значення, що і слово «віра» (ср «любов», «надія»). Є російським перекладом грецького імені Пістіс. Сучасна Віра – ідеал спокійної, врівноваженої і практичною жінки без особливих емоцій і пристрастей. Їй дуже добре підходить епітет «холодна». Псевдонім цей носила дуже популярна в двадцяті роки актриса німого кіно Віра Холодна Образи, які вона створювала на екрані, – самовпевнені, пихаті повністю відповідали цьому імені.

Ім’я Віра володіє дивовижною врівноваженістю і спокоєм, воно ніби взагалі не передбачає сильних емоцій і вже тим більше пристрастей. Недарма зірка німого кінематографа початку століття взяла собі псевдонім Віра Холодна, залишся вона просто Вірою, їй навряд чи вдалося б зіграти свою пристрасність, а так, підкресливши прізвищем передбачувану холодність, вона інтуїтивно зіграла на суперечливості людської психології, що прагне посилити саме ті якості, про нестачу яких йдеться надто відкрито. Втім, просто Віра застрахована від цього, оскільки її рівновагу обумовлено тим, що ім’я не схиляє її до надмірного холоду, ні до зайвого тепла.

Зазвичай це призводить до того, що з самого дитинства Віра росте дуже спокійною і розважливою дівчинкою. З нею досить легко ладити як батькам і вчителям, так і подругам. Втім, її спокій навряд чи зробить число її подружок занадто грандіозним аж до того, що вона може навіть справляти враження кілька замкнутого людини. Однак це тільки враження – варто тільки трохи поговорити з Вірою, як від цієї ілюзії не залишиться і сліду, настільки вона благожелательна у спілкуванні з людьми, просто ім’я не кличе її опинитися в центрі уваги.

Така врівноваженість накладає свій відбиток на все її життя і долю. Буває, що надана собі самій Віра перетворюється в страшно ледачого людини, яка просто живе в незрозумілому очікуванні чогось незрозумілого їй самій, але набагато частіше в її житті вирішальне значення відіграє вплив батьків або подруг. Зазвичай Віра легко піддається вихованню, і батьки можуть прищепити їй такі риси, як хазяйновитість або ж інтерес до чого-небудь. В такому випадку Віра почне досить спокійно сприймати це як свій обов’язок і буде виконувати цю роботу нехай і без особливого ентузіазму, але досить старанно і без зайвих нервів.

Насамперед вплив імені знаходить своє відображення у практичності Віри. Несхильна до значним емоційним коливанням, вона зазвичай бачить сенс життя в суто конкретних життєвих радощах і зручності. Навіть якщо вона вибере собі якусь творчу спеціальність, то, швидше за все, буде розцінювати її як необхідність і можливість досягнення життєвих благ. Тому й замислюючись про сімейне життя, Віра прагне вибрати серед своїх шанувальників найбільш вдалий, на її думку, варіант, часто віддаючи перевагу людям старшого покоління. Звичайно, така позиція дуже зручна для життя, шкода тільки, що за своїм спокоєм Віра нерідко не помічає безліч простих людських радостей. Хто знає, бути може, і їй не заважає навчитися деякої пристрасті або хоча б живому дотепності?

Віра Іменини за Церковним Календарем

26 Лютого – Віра (Морозова), прмц. /новомуч./14 Червня – Віра (Самсонова), мц., ктитор /новомуч./30 Вересня – Віра Римська, мц., отроковица14 Жовтня – Віра, мц.15 Грудня – Віра (Графова), прп. /новомуч./31 Грудня – Віра (Трукс), мц. /новомуч./


Залишити відгук