Іменини Веніаміна — день Ангела Веніаміна

Рівний характер і наполегливість Веніаміна допоможуть йому зробити кар’єру в будь-якій галузі, якщо він навчиться говорити «ні» у відповідь на численні прохання. Інакше Він ризикує все життя вирішувати чужі проблеми. Він чуйний, і на нього завжди можна покластися в скрутну хвилину. Але якщо оточуючі почнуть зловживати добротою Веніаміна, він буде шукати самоти і замкнеться в собі. Чоловіки з цим ім’ям домагаються великих успіхів у творчості, а от виконувати рутинну роботу їм нелегко.

Веніамін, як правило, одружується на жінці старше себе, цінує комфорт і затишок. Він щирий у почуттях і може відмовитися від усього заради коханої і дітей. Дружині Веніаміна варто бути м’якою і уважною до чоловіка, інакше він вирішить, що його не цінують, і замкнеться в собі. Йому важливо відчувати себе захищеним, знати, що його люблять.

Доля: Веніамін фаталіст. Він постійно шукає символи, натяки, прикмети. І, часом, знаходить їх там, де їх немає. І все ж він досить не погано орієнтується в житті.

Святі: Веніамін Синайський (іменини 27 січня), Веніамін Печерський (іменини 26 жовтня).

День Ангела Веніаміна

Чоловіче ім’я Веніамін має давньоєврейські коріння і походить від імені Беньямін, яке означає «син моєї правої руки», «улюблений син». Це ім’я в різних формах (Беньямін, Бенджамін) поширене в багатьох країнах світу, в нашій же країні воно прижилося у вигляді форми Веніамін. Фоносемантически це ім’я справляє враження чогось ніжного, м’якого, пластичного і безпечного. Певна м’якість відображена і в характері Веніаміна, який володіє багатим творчим уявою, романтичністю і чуйністю.

Веніамін Іменини за Церковним Календарем

11 Січня – Веніамін, прп.27 Січня – Веніамін Синайський, прмч.14 Березня – Веніамін (Фаминцев), сщмч., прот. /новомуч./13 Квітня – Веніамін Перська, сщмч., диакон17 Квітня – Веніамін (Кононов), сщмч., архим, настоятель Соловецького м-ря /новомуч./20 Червня – Веніамін (Луканин), сщмч., ієрей /новомуч./11 Серпня – Веніамін, мч.13 Серпня – Веніамін (Казанський), сщмч., митрополит Петроградський і Гдовський /новомуч./10 Вересня – TEXT1 Жовтня – Веніамін (Благонадеждин), сщмч., ієрей /новомуч./5 Жовтня – Веніамін (Воскресенський), сщмч., єпископ, Романовський /новомуч./26 Жовтня – Веніамін Перська, сщмч., диякон; Веніамін Печерський, затворник20 Листопада – Веніамін (Володимирський), сщмч., диякон /новомуч./2 Грудня – Веніамін (Зиков), сщмч., ієродиякон /новомуч./


Залишити відгук