Іменини Василини — день Ангела Василіси

З позитивних якостей Василини можна також виділити щирість і безкорисливість. Вона приходить на допомогу до людей абсолютно безкорисливо, не просячи щось натомість. Завдяки своїй цілеспрямованості доведе розпочату справу до кінця. І якщо вона прийшла на допомогу, то обов’язково допоможе. Також Василина не має звичку обманювати, навіть на спасіння. Воліє говорити все, як є, навіть якщо правда не завжди солодка. Як відомо, це якість в людині безцінне. До Василисам тягнуться оточуючі люди, яких вона охоче приймає у своє коло.

Доля: Василина — жінка, що несе долю, щедро одаривающая. Характер у Василини владний, вона не терпить заперечень. Серце у неї гаряче, а спонукання завжди благородні.

Святі: Василина Єгипетська (іменини 21 січня), Василина Никомидийская (іменини 16 вересня), Василина Римська (іменини 28 квітня).

День Ангела Василини

Маленька Василина, як правило, соромлива і боязка дівчинка. В дитинстві часто хворіє. Її улюблене заняття – слухати казки. В садку намагається уникати дітей, але якщо знаходить собі справжніх друзів, то не віддасть їх, навіть будучи зовсім маленькою дитиною. У Василини-школярки дуже розвинене почуття справедливості. Вона може «повстати» проти вчительки і прямо висловити їй в очі, якщо та кому-то несправедливо поставила оцінку. Іноді Василисино поняття «справедливість» не завжди співпадає з таким насправді. З-за цього нерідко дівчинка потрапляє в незручні і неоднозначні ситуації.

Доросла Василина зовсім не така, як в дитинстві. Тепер її характер повністю відповідає значенню імені: вона любить панувати і «царювати». Як правило, у цієї жінки – своєрідна зовнішність. У неї багато шанувальників, що надає їй впевненість у власних силах і відчуття якоїсь переваги над іншими жінками. Василина любить ходити в гості. Але не заради душевного спілкування, а для задоволення власних потреб. Наприклад, для того, щоб продемонструвати нову сукню.

На роботі Василина може проявити себе гарним фахівцем, так і ледачою, «отсиживающейся» на робочому місці, як кажуть, «від дзвінка до дзвінка». Все залежить від того, наскільки їй цікаво те, чим вона займається, і наскільки це платять.

Чоловіка шукає сильного і в прямому, і в переносному сенсах. Вона не терпить слабовольних «нікчем». Василина швидше залишиться одна, ніж піде заміж за нелюбого серця людини. В любові вона щира і гаряча. Чоловік, якому пощастило стати супутником її життя, буде кожен раз здивований її винахідливості. Василина – хороша господиня, але нерідко віддає перевагу вечеря в піцерії, щоб уникнути тривалого стояння біля плити. Правда, як тільки в сім’ї з’являються діти, ця традиція припиняється. Василина намагається зробити все так, щоб її діти вживали все найкорисніше і домашнє. На жаль, владний характер Василини нерідко призводить до того, що її перший шлюб розпадається.

Василина Іменини за Церковним Календарем

21 Січня – Василисса Єгипетська, прмц., игумения18 Лютого – Василисса, мц.23 Березня – Василисса Коринфська, мц.4 Квітня – Василисса, мц.28 Квітня – Василисса Римська, мц.29 Квітня – Василисса Коринфська, мц.4 Липня – Василисса, прп.16 Вересня – Василисса Никомидийская, мц., отроковиця


Залишити відгук