Варвари іменини — день Ангела Варвари

Має реальний погляд на речі. Ніколи не ставить себе вище за інших, знає свої недоліки і достоїнства. У якийсь період життя вона замикається в собі, але незабаром знову приходить в себе і стає товариською. Варвара — це той чоловік, з яким варто говорити по душах. Вона як ніхто інший розуміє інших людей.

Доля: Заради своєї мрії Варвара може відмовитися не тільки від звичного способу життя, але і від всього самого близького і дорогого, що у неї є на світі. На грунті любові і захоплення вона здатна порвати з батьківським домом і батьками.

Святі: Варвара Илиопольская (іменини 17 грудня).

День Ангела Варвари

З давньогрецької мови – иноземка, дикунка, варварка Початковий сенс слова «барбарос» близький до нашого «тарабара», балаболка – яка базікає незрозуміле, тобто мовець не по-грецьки. Була і чоловіча форма цього імені – Варвар, малоупотребительная, але зустрічається в літературі.

Дві основні риси характеризують Варвару, і з’єднання їх визначає своєрідність цього імені. Одна риса – пристрасна непохитність, інша – мрійливість. Як і мучениця, всяка Варвара відрізує себе від навколишнього життя і, бачачи, не бачить її. Вона бере життя не тверезо, бо не має з нею справжнього дотику, виглядаючи на неї з котрогось вікна з баштової висоти, милується нею як людина чужа і не хоче вникнути в життя, як вона є насправді. Варвара замість цього мріє над життям і має волю до цієї мрії.

Зовні вона, швидше за все, буде досить дружелюбна, що забезпечить достатню кількість подруг, тільки от навряд чи вона захоче розкрити свою душу хоча б однієї з них. Більше того, подруги можуть інтуїтивно відчувати за врівноваженістю Вари її внутрішнє напруження, яке для них буде загадкою, а як відомо, будь-яка загадка приваблює людину, розпалює його цікавість. Не виключено, що людська фантазія розгледить за цим якусь трагедію, та, в суті, так воно і є, оскільки внутрішня біль – це дійсно трагедія, і часто подруги щиро шкодують Варвару і водночас поважають її за таку терплячість.

Добре б ще, щоб за цією зручною маскою у Вари не переховувався холодний розрахунок, і тому дуже важливо, щоб у її вихованні батьки не зробили Варвару егоїсткою, а навчили поважати і щиро любити людей. В цьому випадку сила характеру Вари дійсно здатна проявитися своєю кращою стороною, адже за законом збереження енергії, якщо в імені відчувається брак тепла і краси, Варвара тим сильніше буде прагнути заповнити цю порожнечу.

Одним словом, якщо Варя подолає свою замкнутість, то в цьому випадку, мабуть, важко буде відшукати більш душевного людини, ніж вона. Безумовно, така якість здатне чудово допомогти в її долю, тим більше, що здатність до самозаглибленню часто робить Варвару прекрасним психологом, і це може стати в нагоді як в сімейному житті, так і в її кар’єрі.

Варвара Іменини за Церковним Календарем

11 Січня – Варвара (Деревягина), мц. /новомуч./7 Березня – Варвара (Лосєва), мц. /новомуч./5 Квітня – Варвара (Конкіна), прмц. /новомуч./18 Липня – Варвара Алапаевская (Яковлєва), прмц. /новомуч./17 Грудня – Варвара Илиопольская, вмц.


Залишити відгук