Іменини Валерії — день Ангела Валерії

У відносинах з чоловіком Валерія вразлива і чутлива. Реагує на кожне його слово. Довго вливається в новий колектив або компанію, їй важко звикати до людей і ще важче знаходити з ними спільну мову. В якості чоловіка Валерії повинен виступати людина з залізним терпінням і нервами. Він повинен примиритися з усіма її особливостями. Але зате в такому людину вона буде бачити не тільки коханого чоловіка, але і хорошого друга. Буде любити його і все йому прощати, закриваючи очі на всі недоліки.

Доля: Валерія відрізняється норовистостью характеру, і є досить веселою людиною. Найчастіше романтизм Валерії не розташовує її до господарності.

Святі: Валерія Кесарийская (іменини 20 червня).

День Ангела Валерії

З латинської мови – бадьора, міцна. У стародавньому Римі жінка з роду Валериев. Валерія – баловница долі з дитячих років. Красива, лагідна, весела, грайлива, немов кошеня, улюблениця батьків і старших братів чи сестер. Їй завжди дістається все найкраще – найбільш ласий шматочок на столі, найкрасивіше плаття і т. д. Іменини Валерії відзначають влітку.

Валерії легко даються науки, вона подобається спочатку хлопчики, потім – дорослим чоловікам. Та й самої Валерії подобається їх увагу, так як вона від природи дуже темпераментна, влюблива… Може бути, тому рано виходить заміж, невдовзі розлучається, потім знову вступає в шлюб.

Часто до 30 років Валерія має двох дітей від різних чоловіків, яких їй допомагає виховувати третій чоловік. До 40-45 років за спиною у Валерії десятка два коханців і 3-4 чоловіка. Чим старше стає Валерія, тим молодше у неї коханці. Однак при ній завжди знаходився один із законних чоловіків. Така чехарда» відбувається у Валерії не тому, що вона хибна, а тому, що вічно перебуває в пошуку ідеального коханця, який підпорядкував її собі, а не навпаки. Вона шукає чоловіка типу скандинавських вікінгів – сильних, мужніх, «диких» в пристрасті, однак надійних в сім’ї.

У спілкуванні Валерія приємна – вона эрудированна, начитанна, любить і знає поезію. До жінок, якщо вважає їх суперницями (байдуже в чому – у роботі, в любові, в «шарм», в одязі і т. д ), дуже жорстока і несправедлива Вона може їх буквально розтоптати, не вибираючи при цьому інтелігентних методів.

А в усьому іншому – у ставленні до дітей, до роботи, до домашніх (побутовим) обов’язків, до улюбленим чоловікам, до друзів, яких у неї зовсім небагато, – Валерія – ідеальний чоловік. Обожнює займатися культурним бізнесом (книги, предмети мистецтва, стильний одяг, антикваріат тощо).

Валерія Іменини за Церковним Календарем

6 Травня – Валерія, мц., царица20 Червня – Калерія (Валерія) Кесарийская (Палестинська), мц.


Залишити відгук