День Народження 28 Серпня: Знак Зодіаку — Діва

Незалежні Діви, народжені 28 серпня, володіють яскравою особистістю і прагненням все робити по-своєму. Справжній оригінал, ви поєднуєте в собі інтуїцію і холоднокровність. Ви володієте благородними намірами і бажанням допомогти суспільству, однак це не заважає вам прагнути до особистого успіху і визнання. Перфекціоніст по суті, ви повністю віддаєте себе кожного проекту, в якому приймаєте участь, і рішуче приступаєте до справи, вимагаючи точності і ретельності у виконанні своїх планів та ідей.

У народжених 28 серпня зазвичай багато теорій щодо здоров’я та шляхів його поліпшення, тому їм важко порадити що-небудь, коли це дійсно необхідно. Якщо народжені 28 серпня цікавляться їжею і способами її приготування, то вони віддають перевагу добре обґрунтованим принципам харчування. Народженим в цей день настійно рекомендуються тривалі прогулянки, зокрема за рахунок широко відомого взаємодії між міркуванням і переміщенням. Регулярні чуттєві і сексуальні насолоди доставлять народженим 28 серпня чимало приємних хвилин і будуть стримувати їх пуританські тенденції.

Народжені 28 серпня майстерно володіють мовою. Навіть якщо їх професія не пов’язана з необхідністю викладати свої думки в усній або письмовій формі, вони нерідко займаються творчістю у вільний від роботи час. Однак у більш широкому сенсі тут мається на увазі мову ремесла, який народжені в цей день знають досконально. Крім того, народжені 28 серпня відмінно володіють розвиненим даром переконання — їм не складе праці змусити інших захоплюватися їхніми вчинками, у що б вони не вилилися в подальшому. З народжених 28 серпня зазвичай виходять неперевершені сперечальники. Вони вміють гідно відпарирувати супротивника, спираючись на численні факти, почерпнуті з життя. В якій би аудиторії вони не знаходилися, мова їх досить простий і позбавлений высокопарности.

Знак Зодіаку 28 Серпня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до земним знакам, які відрізняються наступними якостями: економність, тверезий аналітичний розум, хазяйновитість, працелюбність, діловитість, вимогливість, скрупульозність.

Планета Управитель: Меркурій. Відповідає за педантичність, аналітичний розум. Ця планета — головний покровитель для аналітиків, вчителів, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Відповідає за відсутність польоту фантазії, а також нелюбов до абстрактного.

Діва відзначає свій день народження 28 серпня. Представники цього знака раціональні, практичні, не схильні відкрито виражати свої емоції. Вони оцінюють вчинки, а не слова. Діви, народжені 28 серпня, залишаються вірними своїм поглядам і цінностям. Слабкими сторонами особистості представників знаку є холодність і дратівливість. Не терплять Діви вторгнення в особистий простір. Представники знаку небагатьох пускають у своє життя. В дружбі і любові вони прагнуть створити ідеальні відносини.

Багато хто з них не без підстави вважають, що складні філософські побудови тільки виграють від того, якщо суть їх буде зрозуміла навіть школяреві, старанність якого далеко від ідеального. Використовуючи блискучі здібності до риторики, народжені 28 серпня в першу чергу прагнуть до того, щоб, пояснивши свою думку, схилити інших до своєї точки зору. У той же час народжені 28 серпня можуть відмовитися від своїх слів без усяких на те підстав. Знаючи про це, друзі з близького оточення часто погоджуються з ними на момент спору лише потім, щоб пізніше змінити свою думку на протилежну або взагалі забути про предмет дискусії.

Як не дивно, така трансформація поглядів анітрохи не ображає народжених в цей день, в більшості своїй вони навіть раді новому приводу для словесних перепалок. З народжених 28 серпня виходять відмінні консультанти, клерки, соціальні працівники, політики тощо, тому вони охоче звертаються до них за допомогою у складних життєвих ситуаціях. Потрапляючи в незручне становище, вони не сумніваються в тому, що принаймні слушну пораду їм забезпечений. Проте, займаючись проблемами інших, народжені 28 серпня часто зовсім забувають про себе. Їх не налагоджений побут, одяг не відрізняється вишуканістю, їжа досить скромна.

З іншого боку, недоліки виховання і погані звички, винесені з дитинства, можуть підштовхнути їх до нечесних вчинків, аж до кримінально караних. Якщо таке станеться, вони будуть посипати собі голову попелом, щиро шкодуючи про скоєне, але через якийсь час знову візьмуться за своє. Важливо, щоб народжені 28 серпня слідували своїм радам, а не тільки щедро роздавали їх іншим. Крім того, вони повинні постаратися не стати пуританами, засуджуючи деякі форми розваг і задоволень з-за суворої системи вірувань. Народжені 28 серпня повинні розвивати в собі гнучкість і повагу до почуттів інших.

Чоловік Діва — народився 28 Серпня

Чоловіки, які відзначають день народження 28 серпня — можуть пишатися такими якостями: такий чоловік — скромний, відданий, спокійний, піклується про здоров’я, сумлінний. Чоловік-Діва спокійний і розважливий. Йому властива демонстративність, позерство і хвастощі. Він довго спостерігає, придивляється і ретельно продумує кожен свій крок. У відносинах такий чоловік рідко буде вирішуватися на ініціативу, проте в його відданості і надійності сумніватися не доводиться.

Жінка Діва — народилася 28 Серпня

Жінки, що з’явилися на світ 28 серпня, характеризуються такими гранями темпераменту: така жінка — практична, логічна, чутлива. Жінка-Діва – ідеал вірності, відданості та наполегливості. При першій зустрічі вона здається холодною, неприступною і байдужою. Причини такої поведінки криються в тому, що жінка-Діва має ретельно зважити всі ризики і проаналізувати ситуацію, перш ніж проявити свої емоції.

День Народження 28 Серпня

Тим, хто народився 28 серпня, знаходяться під знаком Діва, а це люди дуже харизматичні, товариські і ніколи не кинуть іншого в біді. Діви рідко перебільшують і думають, що бачать все занадто ясно, люблять критикувати і намагаються все спростити. Є глибока потреба в чистоті. Народжені 28 серпня знак зодіаку Діва потрапили в період, який посилає світу людей прагматичних і працьовитих, по їх силі волі рівних їм не знайдеш. Вони обережні і уважні, вміють економити і поступово накопичувати гроші, відкладаючи їх на чорний день. Обережні в грошових питаннях.

В яку б область вони не вирішили піти, їх завжди чекає успіх, завдяки їх педантизму. Вони потребують вдосконалення, культурі, в логічному, дедуктивному або систематичному розумінні. Інакше кажучи, люди народжені 28 серпня знак зодіаку Діва вельми успішні, а вміння знаходити щось життєрадісне у всьому робить їх дуже привабливими для інших. Народжені 28 серпня знак зодіаку Діва вміють вибирати правильну тактику і рухатися в потрібному напрямку, це дозволяє їм досягати те, на що вони поставили свою мету.

Народжених 28 серпня знак зодіаку Діва з упевненістю можна назвати розумними людьми, адже вони здатні донести основну суть, не кажучи при цьому дюжину зайвих слів, і можуть легко пояснити щось важке зрозумілою для всіх мовою. По суті своїй є скептиками, не довіряють інтуїції і не вірять одкровень. Ніколи не покладаються на удачу, а значить і не люблять ризик. Народилася 28 серпня знак зодіаку Діва, дарує літературний талант, багатство мови і завзятість, завдяки яким будь-який спір стане для них черговою перемогою. Не можна сказати, що це люди принципові, так як під уникнення конфліктів вони швидше за все відмовляться від своїх переконань, залишивши свою думку при собі. Вміють добре піднести свою творчість, щоб викликати у людей захоплення, не особливо замислюючись до хорошого або поганого це може призвести.

У людей, які народилися 28 серпня знак зодіаку Діва повна байдужість до розкоші і комфорту. Якщо судити про манеру поведінки, то вони роблять все напоказ, є частка вульгарності. І якщо з цим не боротися, це може зробити з них людей недбалих і невихованих. У них можуть бути проблеми з законом, з-за їх вільнодумства і анархії. Якщо Діви будуть частіше звертатися з повагою до інших і рідше доводити їм свою точку зору, то це зробить їх набагато щасливішими. Дівам слід частіше прислухатися до порад інших. Народжені 28 серпня знак зодіаку Діва, в силу своєї акуратності і старанності, можуть стати непоганими докторами, лінгвістами, секретарями, дизайнерами, інженерами, хіміками і так далі, зважаючи на це оточуючі часто звертаються до них за допомогою у складних побутових ситуаціях.

Порада для Дівчат, народжених 28 серпня – Вам слід навчитися слухати оточуючих, прислухатися до їх словами, частіше погоджуватися з чужою думкою. Перестати доводити оточуючим якісь факти і закидати їх різними прикладами, чіпляючись до деталей. Навчіться поступово змінюватися.

Любов і Сумісність

Фізично ви людина пристрасний, але часто кидаєтеся з однієї крайності в крайність. Спільність поглядів і мислення для вас набагато важливіше почуттів. Коли поривчастість, властива числа 1, тягне вас до близьких стосунків, обережна Діва попереджає, щоб ви двічі подумали б, перш ніж слідувати покликом серця.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

28 серпня народжуються розважливі, відкриті для спілкування, вольові люди. Вони незалежні, в міру емоційні. Їм притаманні спостережливість і допитливість. Такі люди живлять непідробний інтерес до життя. Вони відкриті для нового, готові вчитися в будь-якому віці. Народилися 28 серпня прагнуть до ідеалу. Вони відрізняються глибокими моральними переконаннями. Таким людям підкоряється будь-яка професія. Вони роблять кожну справу з повною віддачею. Народилися 28 серпня дотепні. Вони завжди фонтанують ідеями. Примітно, що більшість з таких ідей цілком придатні для втілення в життя.

Відмінними рисами особистості народилися 28 серпня є лояльність, гнучкість, почуття гумору. З ними ніколи не нудно. Діви володіють природним почуттям стилю. Мовою вони володіють майстерно. Ідеальними для Дів є сфери діяльності, де необхідно виступати публічно або висловлювати свої думки письмово. В інших сферах представники знаку майстерно володіють мовою ремесла. Діва – кращий професіонал, якого тільки можна знайти.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 28 серпня Діви, на відміну від інших представників знаку, піклуються про своє здоров’я. Вони нерідко на основі загальновідомих теорій розробляють свої. Представники знаку запросто можуть порадити, як скинути вагу або знизити тиск. Самі вони рідко звертаються до лікарів, оскільки ведуть здоровий спосіб життя. Але ніхто не застрахований від травм. Ризик травматизму для Дів істотно підвищується під час занять спортом. У зв’язку з цим ідеальної фізичним навантаженням є спортивна ходьба, плавання під контролем тренера.

Доля і Удача

В цей день народжуються заповзятливі люди, відповідальні, люблять порядок і акуратність, які мають оптимізмом і величезною силою волі. Вони мають чарівністю, до них тягнуться люди, вони привітні, добродушні, відрізняються великою інтуїцією, яка допомагає їм приймати безпомилкові рішення і планувати справи так, що вони приносять прибуток і успіх. У матеріальному плані їх супроводжує успіх. В родині у них добрі стосунки, вони люблять затишок і прагнуть до розкоші.

Поради Дівам, Народженим 28 Серпня

Не будьте завжди впевнені, що ваша відповідь є єдино правильним; вчіться прислухатися до інших точок зору. Уникайте заплутувати оточуючих в нескінченних фактах і прикладах, упускаючи картину в цілому. Залишайтеся на прямому і правильному шляху. Для поліпшення якості життя важливо не забувати про необхідність відпочивати. Захоплена Діва часто нехтує відпусткою і вихідними. Позбавтеся від цієї звички, і продуктивність діяльності зросте.


Залишити відгук