Іменини Валерія — день Ангела Валерія

І хоча в дитинстві Валерій неусидчив і має досить складний характер, змушуючи батьків переживати, то, вже подорослішавши, він стає більш серйозним і самостійним. Валерій спілкуватися з різними людьми, до всіх знаходить підхід. До вибору професії ставиться серйозно. Вибирає її він собі по душі. Любить подорожувати, намагається поєднати кар’єру і подорожі разом. Дуже любить спорт. Вибирає окрему його напрямок і захоплюється ним все життя. До вибору майбутньої дружини підходить з усією ретельністю. Він довго її обирає, але зате вибравши відразу одружився.

Доля: Це ім’я сповнене енергії життєлюбства, воно закликає прагнути до обраної цілі і вселяє в людину впевненість у досягненні цих цілей. При цьому впевненість в успіху буває іноді настільки велика, що часом Валерій дозволяє собі розслабитися і відволіктися, переключивши свою енергію на інше.

Святі: Валерій Севастійський (іменини 22 березня), Валерій Мелитинский (іменини 20 листопада).

День Ангела Валерія

латинське Походження (давньоримське) – здоровий, міцний, від слова «валярэ» – бути здоровим. Тобто здоров’я у Валериев хороше, міцне. А ось з характером гірше. Вони складні в спілкуванні, дратівливі, вперті. І все ж, незважаючи на таке «досьє», вони добре і швидко «обживаються» в будь-якому місці. Їхнє життя протікає легко, цікаво (з їх точки зору) – строкаті компанії, творчі тусовки; люблять дітей, залюбки пораються і з чужими.

Валерій Іменини за Церковним Календарем

22 Березня – Валерій Севастійський, мч.6 Травня – Валерій, мч.7 Листопада – Валерій, мч.20 Листопада – Валерій Мелитинский, мч.


Залишити відгук