Іменини пані Валентини — день Ангела Валентини

По своїй енергетиці ім’я досить добродушно, однак його рухливість помітно врівноважена деякої твердістю і навіть строгістю. Неабиякою мірою це пов’язано з тим, що не так вже рідко воно зустрічається в чоловічому варіанті, що накладає на характер Валі певний відбиток.

Доля: З раннього дитинства в Валентині помітна доброта. Вона здатна поділитися з близькими всім, що у неї є. За свою безкорисливість вона не чекає подяки, Валентина не може залишатися байдужою до чужої біди.

Святі: Валентина Палестинська (іменини 23 лютого).

День Ангела Валентини

Зазвичай вплив імені призводить до того, що з дитинства Валентина росте досить рухомим, але слухняною дитиною, виділяючись серед однолітків кілька серйозним ставленням до себе. Вона може активно включитися в яку-небудь гру, але коли мова зайде про уроки або про допомоги батькам по господарству, Валя досить швидко переключається та у справах стає собраной і серйозною.

При цьому її деяка суворість ніби не поширюється на оточуючих, своїм близьким і друзям вона найчастіше налаштована дуже доброзичливо. Більше того, маючи кілька критичним ставленням до себе, вона, як це часто буває з такими людьми, схильна помічати в оточуючих, в першу чергу переваги, а потім недоліки.

Валя легко переймається проблемами своїх подруг і близьких, їй щиро хочеться допомогти їм, і за цим вона може навіть забути про свої власні труднощі. Все це робить її дуже доброю і чуйною людиною, проте не все так просто. Буває, що в силу надмірної довірливості Валю дуже легко налаштувати проти кого-небудь, іноді достатньо всього лише слізно описати якого-небудь «негідника», щоб Валентина перейнялася «праведним гнівом» і виступила на захист своїх подруг.

В цьому випадку від її добродушності по відношенню до «негодников», швидше за все, не залишиться і сліду. Тут їй слід бути дуже обережною, оскільки, засуджуючи людей, легко остаточно заплутатися, так і не зрозумівши, хто правий, а хто не правий. В цілому ж їй дуже б не завадило згладити свою серйозність з допомогою доброго гумору. Принаймні, це почуття здатне позбавити її від непотрібних переживань і може запобігти багато помилок.

З іншого боку, серйозність і зібраність роблять її гарною господинею. Швидше за все, Валентина вийде заміж не так вже й рано, навряд чи її корисні якості знайдуть розуміння у молодих залицяльників, які в першу чергу цінують веселощі і безтурботність, в той час як хазяйновитість і відданість на першому місці стоять у людей досить зрілих. В юності це здатне доставити Вале чимало прикростей, і якщо вона хоче уникнути цього, то їй досить просто навчитися більш легкому відношенню до себе і до життя.

Вона може досягти успіхів в будь-яких професіях. Але частіше зупиняє свій вибір на медицині, вихованні дітей. Валентина довго шукає свого обранця, вона вбирає його з багатьох. І зупиняється лише на тому, якого полюбить. За нього й заміж вийде. Все життя цінують і люблять своїх чоловіків. Володарка імені Валентина завжди гарна господиня, вміє зберегти домашній вогнище. У будинку у неї завжди прибрано і затишно. Вони також є хорошими мамами, безмежно люблять своїх дітей.

Валентина Іменини за Церковним Календарем

23 Лютого – Валентина Кесарийская (Палестинська), мц., дева29 Липня – Алевтина (Валентина) Кесарийская (Палестинська), мц.


Залишити відгук