Іменини Вадима — день Ангела Вадима

Дорослий Вадим стає більш терпляча і набуває такі якості, як цілеспрямованість, наполегливість. Він ставить цілі і легко їх домагається. Завдяки цьому має успіхи в кар’єрі. Вадим також хитрий і обережний, прораховує кожний крок, є хорошим стратегом. Однак легко звикає до людей, схильний до азартних ігор і любить ризикувати.

В плані любові непостійний. Часто він не може визначитися, яка жінка йому потрібна. Тому й кидається від одного до іншого. Але якщо раптом він по-справжньому полюбить, то тут вже він зупиняє свій вибір і більше не розпорошується. Жінка, яка стала для нього дружиною, стає частиною його самого. Він любить її більше життя і ні за що не засмутить.

Доля: Якщо не заважати йому отримувати задоволення, він буде абсолютно задоволений життям, але все ж варто тримати цього жеребця в узді. В юності він може наробити масу помилок, а от у більш зрілому віці, він стає не таким рішучим і сміливим та його захоплення стають менш небезпечними.

Святі: Вадим Перська (іменини 22 квітня).

День Ангела Вадима

Це ім’я є загадкою для дослідників. Деякі роблять його від авестийских коренів, зіставляючи з древнеарийским словом «вата» або «вайню», що означає «вітер» – символ перемоги. Інші дослідники вважають, що воно походить від слов’янського дієслова «вадити», що означає «сперечатися», «сіяти смуту», закриваючи очі на те, що в цьому випадку Вадим – єдине у своєму роді канонізований ім’я-образу.

Ще одна версія заснована на тому, що це ім’я двухкорневое: «вад» – має значення не сперечатися, а «тягти, приваблювати, кликати», а «іма», «имати» – означає «мати, мати». Отже, ім’я Вадим дослівно означає «привабливий, кличе, коханий». Православний іменинний календар дає ім’я Вадим наступне тлумачення: «баламут», «обвинувач» (давньоруської мови).

Вадим Іменини за Церковним Календарем

22 Квітня – Вадим Перська, сщмч., архімандрит


Залишити відгук