Іменини Уляни — день Ангела Уляни

Уляна вміє фліртувати з чоловічою статтю, знає, як привернути увагу. В чоловіки вибирає собі ніжного і витонченого чоловіка. Шлюб у неї з такою людиною добре складається, в ньому практично немає конфліктів. Завжди добра з чоловіком, цінує його почуття гумору, вона завжди чуйна до нього. Своїх дітей віддає перевагу виховувати самостійно, без втручання сторонніх і навіть власного чоловіка. Діти в Уляни завжди врівноважені і слухняні.

Доля: Уляна щира і дуже артистична, найчастіше проявляє себе в мистецтві. Їй важко даються точні науки. Тому її важко уявити вченим, але от в богемного життя Уляну можна зустріти дуже часто.

Святі: Улянія Вяземська (3 січня), Улянія Ольшанська (іменини 11 жовтня), Уляна мучениця (іменини 14 листопада).

День Ангела Уляни

У дівчаток на ім’я Уляна риси захоплюється людини починають проявлятися з самого дитинства. Можливо, що у такої дівчинки з віком розвинеться почуття розуміння прекрасного, і вона, відчуваючи любов до різних сфер мистецтва, буде прагнути реалізувати себе в творчих професіях.

Вважається, що подібні творчі натури можуть відчувати труднощі в точних науках. У шкільні роки батьки повинні помічати таку особливість дочки і всіма можливими способами допомагати їй справлятися з навчанням і, по можливості, уникати проблем з успішністю. Взагалі, вважається, що не варто виховувати Уляну в строгості і тримати в «їжакових рукавицях». Ім’я Уляна розташовує його носительку до відкритості, товариськості і дуже м’якому почуттю гумору. Також Уляна володіє великою чуттєвістю і шармом. Поведінка Уляни зазвичай загадково, а в поєднанні з властивими їй почуттям гумору і оптимізмом воно сприяє тому, що навколо Уляни збирається велике коло людей.

Захопленість, життєлюбність і товариськість — ці риси характеру будуть сприяти вдалому перебігу життя. Якщо ж носителька імені вирішить підкорити вершину професійної кар’єри, то їй буде необхідно проявити наполегливість і твердість характеру. Остання вимога — непросте випробування для м’якої і чуттєвої Уляни.

Уляна Іменини за Церковним Календарем

3 Січня – Улянія Вяземська, Новоторжская, мц., княгиня; Улянія Никомидийская, мц., дева15 Січня – Улянія Лазаревська, Муромская17 Березня – Улянія Птолемаидская, мц.. [сестра мч. Павла Птолемаидского]2 Квітня – Улянія Амисийская (Понтійська), мц.16 Травня – Улянія Московська. [сестра митрополита Алексія Московського]15 Червня – Улянія Вяземська, Новоторжская, мц., княгиня (набуття мощей)5 Липня – Улянія, мц.19 Липня – Улянія Ольшанська, Печерська, княжна, дева30 Серпня – Улянія Птолемаидская, мц.. [сестра мч. Павла Птолемаидского]31 Серпня – Улянія, мц.11 Жовтня – Улянія Ольшанська, Печерська, княжна, дева14 Листопада – Улянія Россонская, мц.17 Грудня – Улянія Илиопольская, мц.


Залишити відгук