Іменини Трохима — день Ангела Трохима

Трохим добре орієнтується в складних життєвих ситуаціях, не ніяковіє від обставин, що змінилися. При цьому довгограючі проекти даються цьому чоловікові з працею. Він добре виконує доручені йому завдання, особливо йому вдаються найбільш складні, а планувати не вміє. Трохим рідко стає діловим людиною. Найкращим чином позитивні якості імені Трохим можуть знайти собі застосування у всіх сферах, пов’язаних із спілкуванням.

Оптимально для Трохима — поєднувати тихе сімейне життя з великими планами в кар’єрі. У сімейних відносинах замкнутий і домашній Трохим намагається реалізувати правило будинку-фортеці. Він вибирає в дружини жінку малопомітну і м’яку, яка розділить з ним його будні і буде багато часу приділяти дітям, яких Трохим виховує в строгості, але разом з тим великої любові.

Доля: Ім’я Трохим наділяє свого володаря закритим і складним характером. Розкусити цієї людини дуже непросто, адже він важко підпускає до себе нових людей, володіє жахливим властивістю придумувати собі проблеми, щоб потім напружувати всі сили для їх вирішення.

Святі: Трохим Лаодікійський (іменини 29 березня), Апостол Трохим (іменини 28 квітня).

День Ангела Трохима

Чоловіче ім’я Трохим має давні грецькі корені і означає «годувальник», «годувальник» (за іншою версією — «вихованець»). Воно було дуже шанованою в античні часи, а перекочувавши разом з християнством у Візантію, стала шанованою і серед ранніх християн. Саме з Візантії це ім’я потрапило на територію нашої країни. Зменшувально-пестливе звертання Фіма також є зверненням до таких чоловічих імен як Анфім, Юхим, Руфим, Серафим, і жіночим – Анфима, Серафима, Трохима, Єфімія, Руфима. Ім’я Трохим згадується як у православних, так і католицьких святцях. Серед католиків найбільш відомий Трохим, перший єпископ Арля, який вважається покровителем міста Арль (Франція). У Новому Завіті також згадується Трохим з Ефеса, апостол від сімдесяти, сподвижник апостола Павла.

Трохим Іменини за Церковним Календарем

14 Січня – Трохим (М’ячин), сщмч., ієрей /новомуч./17 Січня – Трохим, сщмч. (70 ап.). [сподвижник ап. Павла]29 Березня – Трохим Лаодікійський, сщмч., пресвитер31 Березня – Трохим Никомидийский, мч.28 Квітня – Трохим, сщмч.. [сподвижник ап. Павла]5 Серпня – Трохим Лікійський, мч.2 Жовтня – Трохим Синадский (Фрігійський), мч.26 Жовтня – Трохим, мч.13 Листопада – Трохим, мч.


Залишити відгук