Іменини Тимофія — день Ангела Тимофія

Спочатку отримує освіту, потім заводить сім’ю, а після цього робить кар’єру. Не любить відступати від правил. Він вважає, що в житті все так і має бути і зовсім не обов’язково двічі винаходити велосипед. Іноді він навіть примушує себе робити що-небудь, що вважається правильним і загальноприйнятим. У спілкуванні з людьми, не конфліктний, не образливий, не емоційний. Його життя тече рівно, як по маслу.

Жінок Тимофій цінує, ставиться до них ніжно і лагідно. Навіть якщо йому не подобається та чи інша жінка, він намагається бути з нею максимально м’яким. Часто жінки кидають його з-за відсутності у нього темпераменту та емоційності. Тимофій одружується тільки в тому випадку, якщо знайде таку ж спокійну і плывущую за течією жінку, як і сам.

Доля: Позитивна енергетика імені Тимофій дарує носить його добродушна вдача, веселість. На перший погляд, Тимофій навіть може здатися легковажним. Але це зовсім не так — насправді він людина дуже відповідальна, сумлінна.

Святі: Апостол Тимофій (іменини 4 лютого), Тимофій Фиваидский (іменини 16 травня), Тимофій Псковський (іменини 2 червня).

День Ангела Тимофія

Ім’я Тимофій походить від грецького «тимофеос», в перекладі означає «почитає Бога». У різних європейських країнах це ім’я буде звучати як Тімоті, Тимотиас. Історія свідчить про популярність у католицтві і православ’ї до певного часу, в даний час спостерігається «затишшя».

Тимофій Іменини за Церковним Календарем

1 Січня – Тимофій Мавританський, сщмч., диакон17 Січня – Тимофій, сщмч., єпископ, Ефесский (70 ап.). [учень ап. Павла]4 Лютого – Тимофій, сщмч., єпископ, Ефесский. [учень ап. Павла]6 Лютого – Тимофій Сицилійський, прмч.14 Лютого – Тимофій, прп.16 Лютого – Тимофій (Ізотов), сщмч., ієрей /новомуч./26 Лютого – Тимофій, Патріарх, Александрийский6 Березня – Тимофій Олімпійський (в Символах), пустынник12 Березня – Тимофій Кесарійський, прп.28 Березня – Тимолай (Тимофій) Кесарійський (Палестинський), мч.29 Квітня – Тимофей16 Травня – Тимофій Фиваидский, мч., чтец2 Червня – Довмонт (у хрещенні Тимофій) Псковський, князь23 Червня – Тимофій (Ульянов), сщмч., ієрей /новомуч./; Тимофій Прусський, сщмч., епископ25 Червня – Тимофій Фиваидский, прп.13 Липня – Тимофій (Петропавлівський), сщмч., ієрей /новомуч./14 Серпня – Тимофій, єпископ, Проконесский1 Вересня – Тимофій Палестинський, мч.2 Вересня – Тимофій Фракійський, мч.11 Листопада – Тимофій Есфигменский, Афонський, прп.18 Листопада – Тимофій Палестинський, мч., пресвитер22 Листопада – Тимофій, мч.24 Листопада – Тимофій, епископ2 Грудня – Тимофій (Кучеров), мч. /новомуч./11 Грудня – Тимофій, сщмч., єпископ


Залишити відгук