Іменини Тихона — день Ангела Тихона

Подорослішавши, Тихон залишається таким же спокійним і врівноваженим. Однак ще здобуває якусь серйозність і самостійність. Він рідко жартує. Ніколи не приймає поспішних рішень, він звик усе обмірковувати і зважувати, з-за цього йому складно спілкуватися з емоційними людьми, які звикли все робити швидко. До нього зазвичай тягнуться люди. Але якщо він бачить, що комусь нецікаво з ним спілкуватися, то свого товариства не нав’язує. Часто власники імені Тихон стають хорошими психологами.

Для сімейного життя Тихон дозріває лише до тридцяти років. Він вважає, що шлюб — це серйозний і відповідальний крок, йти на який слід тільки в тому випадку, коли людина повністю до цього готовий і зможе забезпечити сім’ю.

Доля: Ім’я Тихон надає своєму власникові самостійність, обґрунтованість і незлобивість. Зовні цей чоловік виглядає спокійним і незворушним, проте в душі він живе повним почуттями життям.

Святі: Тихон Калузький (іменини 29 червня).

День Ангела Тихона

Ім’я Тихон в перекладі з грецької мови означає «доля», «випадок». Ім’я Тихон утворилося від імені давньогрецької богині удачі Тюхе, яке буквально перекладається як «випадковість, доля, удача». Тому володарю цього імені завжди буде посміхатися удача, за яку б справу він узявся. У Росії це ім’я прийшло з Візантії. Зі словом «тихий» це ім’я не має нічого спільного. Святим покровителем цього імені є Тихон Задонський, якого також називають святитель Тихон і Задонський чудотворець. Вважали, що він може творити чудеса, тому і назвали його — Задонський чудотворець. Люди вірили, що він допомагає позбавитися від різних тягостей, бід і негараздів. Ім’я Тихон було поширене серед простих станів, але з 1920-х роком воно використовується частіше серед ченців.

Тихон Іменини за Церковним Календарем

9 Січня – Тихон (Никаноров), сщмч., архієпископ, Воронезький /новомуч./22 Лютого – Тихон Белавін, патріарх Московський і всієї Русі /новомуч./5 Березня – Тихон Валаамский, прмч.7 Квітня – Тихон (Бєлавін), патріарх Московський і всієї Русі /новомуч./ (кончина)27 Травня – Тихон29 Червня – Тихон Амафунтский, єпископ Тихон Луховской, Костромської, прп.; Тихон Мединський, Калузький, прп.9 Липня – Тихон Луховской, Костромської, прп. (Набуття мощей)1 Серпня – Тихон Задонський, єпископ, Воронежский2 Серпня – Тихон (Кречков), сщмч., архим /новомуч./26 Серпня – Тихон Задонський, єпископ Воронезький (Кончина, друге знайдення мощей)9 Жовтня – Тихон (Бєлавін), патріарх Московський і всієї Русі /новомуч./17 Жовтня – Тихон (Arkhangelsk), сщмч., ієрей /новомуч./18 Листопада – Тихон (Бєлавін), патріарх, Московський і всієї Русі /новомуч./ (обрання на Патріарший престол. З благословення Святійшого Патріарха Алексія II 3 грудня 2007 року)9 Грудня – Тихон Бузов, прмч., архим


Залишити відгук