Іменини Терентія — день Ангела Терентія

Роботу свою Терентій любить, найчастіше професію вибирає якусь незвичайну. Наприклад, він може стати краснодеревщиком і ковалем. Схильність до подорожей може штовхнути його до вибору професія моряка або дослідника. Терентій при певній посидючості може стати непоганим вченим.

Сім’ю Терентій створює рано, вибираючи дружину ретельно. Вибере саме ту, що здасться йому кращої берегинею вогнища і в майбутньому кращою матір’ю. Фізична краса для нього не так важлива, як краса духовна. Терентій не зрадить сім’ю ніколи, навіть якщо він закохається в когось на стороні, далі думок це не зайде. Дітей у Терентія зазвичай багато, кожному з них він намагається приділити побільше уваги, а ось на дружину уваги практично не залишається. Втім, часто дружина знаходить це увагу на стороні.

Доля: Чоловік з таким ім’ям, зазвичай, всім хороший: і працівник виконавчий, і вірний друг, і співрозмовник цікавий, і люблячий чоловік і турботливий батько. І нехай на життєвому шляху йому нерідко зустрічаються перешкоди, він спокійно і розважливо долає їх.

Святі: Терентій Иконийский (іменини 4 липня), Терентій Сирійський (іменини 10 листопада).

День Ангела Терентія

Терентій — чоловіче ім’я від латинського teres — «витончений», або від Terra — «Земля», terrenus — житель Землі. Прийшло в Росію з Візантії. Таким ім’ям у Візантії нерідко називали помічників і молодших художників, які працювали в майстернях великих майстрів живопису і фрески. Покровителькою імені є святий Терентій Петрийский (Африканський).

Терентій Іменини за Церковним Календарем

17 Січня – Третій (Терентій), сщмч., єпископ, Иконийский (70 ап.)24 Січня – Терентій, мч.26 Березня – Терентій Петрийский (Африканський), Карфагенський, мч.23 Квітня – Терентій Петрийский (Африканський), Карфагенський, мч.4 Липня – Терентій, сщмч., єпископ, Иконийский; Третій (Терентій), сщмч., єпископ, Иконийский29 Жовтня – Терентій, мч.10 Листопада – Терентій Сирійський, мч.; Терентій, мч.12 Листопада – Третій (Терентій), сщмч., єпископ, Иконийский23 Листопада – Третій (Терентій), сщмч., єпископ, Иконийский24 Грудня – Терентій, мч.


Залишити відгук