Іменини Тетяни — день Ангела Тетяни

Також Тетяна по своїй натурі лідер у всьому. Якщо зрозуміє, що хтось не згоден з тим, що вона головна, то розірве відносини з цією людиною. Вона часто кидається в крайнощі і ставить людям рамки і жорсткі умови, з якими мало хто погоджується. Але ті, хто залишився згоден, стануть її друзями на довгий час. В чоловіки Тетяна вибирає сильного чоловіка. Однак у шлюбі намагається його придушити і показати свою владність. Тому її шлюб розпадається. Вона ще довго дивується, чому все складається саме так. Відповідь полягає в тому, що часто вона сама не знає, чого хоче від сімейного життя.

Доля: Тетяна — жінка, що випромінює світло… Таня — емоційний дитина, практична і принципова, вміє постояти за себе. Але її принципи багато в чому залежать від настрою.

Святі: Тетяна Римська (іменини 25 січня).

День Ангела Тетяни

З давньогрецької мови – упорядниця, засновниця. За іншою версією. – поставлена призначена. Іменини Тетяни три рази в році. Ім’я Тетяна – Таня, Танечка, Танюша (як і Наташа. Настуся, Оленко) стало своєрідним символом російської жінки, отакою билинно-казкової «красної дівиці»: слухняною дочки, доброї сестриці, розумною і ласкавою дружини-господині.

В більшості своїй Тетяна виправдовує таке уявлення про неї. Таня з дитинства дуже відповідально ставиться до своїх обов’язків по будинку, і до шкільних завдань. Дівчинка вона розумна, здібна, часто має вокальними даними, схильна до літературної творчості, до журналістки, до артистичної діяльності.

Вона хороший організатор, чуйна і добра людина. Іноді вона, для більшої важливості, може пошуміти в будинку, наприклад, на чоловіка, який знову прийшов додому напідпитку, або на дітей, які повернулися пізно з гулянь. Але це ненадовго, це для залякування, щоб вони не вважали її занадто доброю і не разбаловались.

Тетяна любить своїх дітей і готова відмовляти собі в усьому, аби їм було добре. На щастя, діти у неї хороші, розуміють і люблять свою матір. Тетяна рано виходить заміж. Чоловік, як правило, набагато старше її, він іноді любить випити, іноді погуляти, що Тетяні не дуже подобається. Однак особливих скандалів вона йому не влаштовує, хоча час від часу, як говорилося вище, веде з ним профілактичні бесіди. Чоловік слухається її, цінує її, любить, але натуру не переробиш… Так вони і живуть до старості, загалом – непогано, адже сімейні тяготи лежать на плечах Тетяни.

Тетяна Іменини за Церковним Календарем

18 Січня – Татіана, прп.25 Січня – Татіана Римська, мц., диакониса, дева17 Липня – Татіана (Романова), страстотерпица, велика княжна /новомуч./14 Вересня – Татіана (Грибкова), прмц. /новомуч./23 Вересня – Татіана (Гримблит), мц. /новомуч./3 Жовтня – Татиана11 Жовтня – Татіана (Чекмазова), прмц., послушниця /новомуч./21 Жовтня – Татіана (Безфамільна), прмц., черниця /новомуч./3 Грудня – Татіана (Фомічова), прмц., послушниця /новомуч./23 Грудня – Татіана (Бякирева), вик. /новомуч./; Татіана (Єгорова), мц. /новомуч./


Залишити відгук