День Народження 27 Серпня: Знак Зодіаку — Діва

Добрі, розуміючі Діви, народжені 27 серпня, готові зробити все, щоб допомогти нужденним. Природжений цілитель і психолог, ви пристрасно бажаєте служити суспільству. Далекоглядний, проникливий, спостережливий, точний у своїх діях, ви відмінно проявляєте себе в критичних ситуаціях. Неприборкана цілеспрямованість не дозволяє відволікатися від поставлених цілей. Завдяки силі, впертості та вірі у власну місію ви можете впливати на оточуючих, легко схиляючи їх до своєї точки зору.

Народжених 27 серпня найчастіше абсолютно не цікавить стан внутрішніх органів і зовнішній вигляд. Гірше того, багато з них доводять себе до повної знемоги непосильною роботою за інших. Якщо народжені в цей день відчувають, що їх не цінують, то вони повинні остерігатися депресій, які трапляються досить часто. Для народжених 27 серпня хороше здоров’я прямо пов’язане зі стабільністю їх уявлень про життя релігійних цінностей, а також, звичайно, з можливістю дотримуватися нормальний режим харчування, сну і фізичних вправ. Для них вкрай важливо уникати алкоголю, особливо у періоди депресій.

Незалежно від того місця, яке народжені 27 серпня займають в житті, вони завжди готові прийти на допомогу простій людині, невдасі, потерпілому поразку. Багато з них, відчувши на собі несправедливість навколишнього світу, постійно задаються питанням, що може бути покращено. Бажаючи змінити середовище проживання, вони нерідко домагаються великих успіхів. Хоча народжених 27 серпня, мабуть, важко запідозрити в егоїзмі, їх діяльність все-таки далеко не безкорислива. Вони ніколи не будуть вимагати оплати за свої послуги, але якщо їх вчинки залишаться без уваги, народжені в цей день назавжди втратять інтерес до того особі, заради якого вони так старалися.

Знак Зодіаку 27 Серпня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Земних знаків, які володіють наступними якостями: чіткість, акуратність, чіткість, красномовство, турбота про здоров’я, логіка, скрупульозність.

Планета Управитель: Меркурій. Його «дари» Діві — педантичність, критичність. Меркурій — покровитель для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування.

27 серпня народжуються вперті, прямолінійні Діви. Вони самодостатні, але тривожні. Представники знаку схильні ідеалізувати світ. Те ж саме стосується їхніх знайомих, друзів, родини. Не ідеалізують вони тільки себе. Своїми якостями Діви часто незадоволені. Але в самовдосконаленні вони при цьому сильно не сварливі. Народилися 27 серпня романтичні. Вони відкриті для спілкування, нових знайомств. У сімейних відносинах представники знаку переважно вірні. Але на довгострокові відносини Діви вирішуються далеко не відразу. Часто представники знаку одружуються пізно.

Народжені 27 серпня вельми цинічно налаштовані по відношенню до внутрішньої сутності людини. Вони не будують ілюзій щодо поблажливості цього світу до тих, хто не може постояти за себе. Багато з них мають власне уявлення про те, що таке «витривала особистість». Все це дозволяє їм тверезо оцінювати себе. Серед народжених 27 серпня однаково часто зустрічаються люди ідеї, дорожать принципами заради самих себе, і більш практичні натури, орієнтовані на цілком відчутний життєвий успіх. І тих і інших цікавить людська природа і людські потреби, як матеріальні, так і духовні. Для всіх народжених 27 серпня існує одна і та ж небезпека: у боротьбі з недоліками цього світу вони, самі того не помічаючи, можуть поступово перетворитися на вічно брюзжащих типів, незадоволених всім і вся.

Народженим 27 серпня у що б то не стало потрібно відчувати, що вони незамінні для добробуту своєї сім’ї або соціальної групи. Насправді, вони не можуть примиритися з думкою, що речі будуть йти своєю чергою навіть без їх участі. Іноді, активно втручаючись у події, вони тільки заважають оточуючим, що створює додаткові складності в спілкуванні, так як народжені в цей день не вміють прощати образ. Народжені 27 серпня з великим задоволенням віддаються громадської діяльності. Ізольована кар’єра явно не для них. Як не дивно, активну участь у справах інших допомагає їм не тільки завойовувати авторитет, але й сприяє зростанню особистого добробуту. Однак надмірне прагнення повелівати часто призводить цих людей до непередбачених зривів і порушення далекосяжних планів.

Важливо, щоб народжені 27 серпня зрозуміли, як їх доля тісно пов’язана з долями їм подібних, тільки в цьому випадку їх видатні таланти знайдуть гідне застосування. День суспільних ідеалів несе в собі практично необмежені можливості для духовної еволюції і зростання, але небезпека егоїстичних спокус занадто велика. Народжені 27 серпня повинні зробити свій вибір. В яку сторону буде спрямований їх компас — вирішувати їм самим.

Чоловік Діва — народився 27 Серпня

Чоловіки, народжені 27 серпня — відрізняються наступними рисами: такий чоловік — скромний, сумлінний, порядний, піклується про здоров’я, раціональний. Чоловік-Діва спокійний і розважливий. Йому властива демонстративність, позерство і хвастощі. Він довго спостерігає, придивляється і ретельно продумує кожен свій крок. У відносинах такий чоловік рідко буде вирішуватися на ініціативу, проте в його відданості і надійності сумніватися не доводиться.

Жінка Діва — народилася 27 Серпня

Жінки, що народилися 27 серпня, не схожі на інших такими гранями темпераменту: така жінка — самостійна, помірна, акуратна. Жінка-Діва – ідеал вірності, відданості та наполегливості. При першій зустрічі вона здається холодною, неприступною і байдужою. Причини такої поведінки криються в тому, що жінка-Діва має ретельно зважити всі ризики і проаналізувати ситуацію, перш ніж проявити свої емоції.

День Народження 27 Серпня

Люди, народжені 27 серпня знак зодіаку Діва, є борцями, впевненими в собі людьми. Такі люди прагнуть змінити світ на краще. І коли їх осягають невдачі, вони не здаються. У них добрий і чуйний характер. Марс наділяє почуттям напрямки і цілі. Народжені 27 серпня знак зодіаку Діва наділені талантами, є яскравими особистостями, у яких переважають такі сильні якості як цілеспрямованість і харизма. Народжені 27 серпня знак зодіаку Діва присвячують себе громадській діяльності. Вони працюють в напрямку людина-людина. Їх активну участь у справах інших приносить непогані доходи.

що Народилися в цей день люди поблажливо ставляться до слабких, але при цьому не схвалюють життєву пасивність. Ті, хто народився 27 серпня знак зодіаку Діва, а також всі Діви вважають, що в житті за все треба здобувати самостійно. Вони ні на кого не розраховують і покладаються тільки на свої сили. Народжені 27 серпня знак зодіаку Діва викликають довіру в оточуючих, так як такі люди виглядають впевнено, з лідерськими якостями, здатні вести за собою. Ці люди сповнені енергії, постійно розвиваються і з задоволенням отримують нові знання.

Ті, хто народилися 27 серпня знак зодіаку Діва, дуже товариські, тому у них багато друзів і хороших знайомих. Діви дорожать дружніми відносинами. Вони уважно вислуховують своїх співрозмовників. З Дівами дуже приємно спілкуватися. Це настільки позитивні люди, що вони здатні радувати інших навколо, робити їх щасливими. Для цього їм достатньо просто посміхнутися. Вони ніколи не кинуть в біді тих, кому потрібна допомога. Але є один нюанс — Діви не люблять бути одні. А все тому, що вони дуже товариські. Діви вкрай важко переживають самотність, нехай навіть тимчасовий. Хоч Діви і можуть вислухати інших, але іноді їм потрібна людина, яка вислухає їх самих. Бути оптимістичним дуже важко, іноді на Дів нападає приступ безпричинного занепокоєння. Дуже важливо, щоб в цей момент поруч знаходився близька людина, і тоді можна уникнути нервового зриву.

Народжені 27 серпня знак зодіаку Діва не заводять короткочасних романів. Вони віддані своєму партнеру і хочуть від нього того ж. Їм потрібен надійний супутник життя, на якого можна покластися. Діви будуть прекрасними батьками. Їх діти не будуть мати потреби ні в чому. Ті, хто народився 27 серпня знак зодіаку Діва — природжені експерти у своїй справі. Якщо вони за щось беруться, то доводять справу до кінця. Такі люди не люблять бути комусь винним. Вони намагаються швидко розрахуватися з усіма своїми боргами. Діви помірно витрачають свій бюджет, витрачають гроші тільки на найнеобхідніше і у них непогано виходить. Дані люди не ховаються від неприємностей і намагаються вирішити їх самостійно. Їх знак нагородив Дів великою кількістю енергії, яка допоможе впоратися з труднощами життя. Це натури сильні і витривалі, мають тверді переконання.

Діви, ваша практичність допоможе вам досягти ваших цілей. Для цього використовуйте риси свого характеру, тоді вас будуть оточувати ті люди, які вам потрібні. Намагайтеся більше відпочивати, щоб менше нервувати. Діви схильні до стресів, безпричинного смутку, часто турбуються по дурницях.

Любов і Сумісність

Любов у вашому списку пріоритетів знаходиться на самій верхній сходинці. Без неї ви прагнете піти у світ уяви та яскравих фантазій. У близьких стосунках ви проявляєте тепло, ніжність і неймовірну романтичність, очікуючи того ж у відповідь.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Народжені 27 серпня володіють природним почуттям напрямку. Вони рідко помиляються при виборі життєвого шляху. Народилися 27 серпня люди оптимістичні і проникливі. Вони допитливі, енергійні. Такі люди гостро реагують на несправедливість і всіма силами борються з нею. Народилися 27 серпня є вдячними слухачами і конструктивними критиками. Вони вміють говорити, не ранячи почуттів інших людей.

Діви, які народилися 27 серпня, часто займаються соціальною роботою. Але діяльність їх не безкорислива. Вони можуть працювати волонтерами, отримуючи мізерну зарплату. Але якщо діяльність на благо суспільства не оцінюється самими адресатами або начальством, то Діва втрачає інтерес до неї і шукає іншу роботу.

Здоров’я і Хвороби

Діви, які народилися 27 серпня, не дбають про своє здоров’я і зовнішній вигляд. Нерідко вони виглядають виснаженими, виснаженими. Виною всьому жертовність. Часто такі люди працюють за двох-трьох. В результаті Діви опиняються на лікарняному ліжку, відчувають власну неспроможність. Так недалеко і до депресії. З психологічної точки зору Дівам варто остерігатися чужого впливу. Вони довірливі, деякі можуть цим скористатися. Крім того, Діви, які народилися 27 серпня, сугестивності. Відповідно, можуть думати не своїми думками, хворіти не своїми хворобами і т. п.

Доля і Удача

В цей день народжуються багатогранні натури, вони талановиті, незалежні, цілеспрямовані, наділені могутньою життєвою енергією. Їх життя насичене різноманітними подіями, будуть падіння і злети. Подолавши гідно всі перешкоди, вони зможуть створити прекрасні умови для життя. У фінансовій сфері вони будуть успішні, їх інтуїція завжди буде їм допомагати. В особистому житті вони оточать себе комфортом, який так люблять і цінують.

Поради Дівам, Народженим 27 Серпня

Уникнути можливих депресій, наслідків стресу допоможе контроль над власними почуттями, емоціями. Невпевненість у собі необхідно долати. Крім того, варто стримати запал жертовності. Не погрязайте у особистих проблемах. Якщо ви не допомагаєте іншим, почніть негайно. Енергія, яку ви отримаєте від цих зусиль, освітить вам подальший шлях і допоможе знайти своє місце в цьому світі. Не дозволяйте фіксованим ідеалам обмежити ваше мислення і творчу діяльність.


Залишити відгук