Іменини Тараса — день Ангела Тараса

У справах чоловік з іменем Тараса відрізняє зібраність, акуратність. Він з повною самовіддачею береться за якусь справу, але вже з перших кроків в голову йому нерідко починають приходити думки типу «а чи варто?». Малоймовірно, що в житті Тараса виникне багато конфліктних ситуацій, його внутрішня енергія хоч і здатна на спалах невдоволення, проте не передбачає агресію.

Поруч з собою Тарас хоче бачити ініціативну і підприємливу жінку. Це якраз ті якості, яких йому так не вистачає. Він мріє мати розумну дружину, яка зуміла б втілювати його ідеї в життя. Він вважає, що практично всі справи по господарству — це обов’язок його дружини. Цінує в жінках практичність і самовідданість. Тарас не бачить нічого поганого в тому, щоб одружитися на розлученій жінці або жінці з дитиною. Чужих дітей буде виховувати, як своїх. Часто з-за такої самовідданості він шалено любимо дружиною.

Доля: Прямолінійність і завзятість, що межують з упертістю, – ось, мабуть, найбільш важливі риси, які визначаються енергетикою імені.

Святі: Тарасій Константинопольський (іменини 10 березня), Тарасій Ликаонийский (іменини 22 березня).

День Ангела Тараса

З давньогрецької мови – неспокійний, бунтар, баламут. За іншою версією – приводить в сум’яття, що турбує ворога. Стародавня форма цього імені – Тарасій (згадується у православних святцях). Можливо також, що ім’я Тарас походить від імені кельтського бога Таранис-громовержець. Спільний корінь «Тар» (ас) простежується і в міфології скіфів. Покровитель імені — святитель Тарасій, патріарх Константинопольський. На прохання святою князя Володимира він прибув з Константинополя на Русь, щоб хрестити народ київський. Тарасій старанно проповідував віру Христову і в інших областях Русі.

Тарас Іменини за Церковним Календарем

10 Березня – Тарасій, патріарх, Константинопольский22 Березня – Тарасій Ликаонийский26 Травня – Тарасій Глушицький, прп., игумен20 Червня – Тарасій, мч.15 Серпня – Тарасий25 Жовтня – Тарасій Глушицький, прп., ігумен


Залишити відгук