Іменини Тамари — день Ангела Тамари

У професійному плані Тома не може себе знайти. Вона пробує працювати на різних роботах, змінює області діяльності. Однак нічого її не приваблює. Це пояснюється тим, що вона не любить одноманітності і рутини в житті, не може затримуватися на одній і тій же роботі, їй необхідно постійно міняти обстановку. Вийшовши заміж, Тамара стає лідером. Вона практично до всього ревнує свого чоловіка, часто ця ревнощі виправдана.

Доля: Тамара надає інтуїції надмірне значення. Живе в таємничому світі знаків і передчуттів. Вона відноситься до тих, хто відкриває таємниці життя…

Святі: Тамара Грузинська (іменини 14 травня).

День Ангела Тамари

З фінікійського мови – можливо, що ім’я походить від фінікійського назви пальми – «тамара». Цього ж кореня назва невеликого південного рослини тамариск. Іменини Тамари в травні.

Тамара – струнка, як пальма, артистична, допитлива і трохи цікава. Все життя шукає себе, намагається визначити своє покликання, нервуючи цим близьких. Дуже приємна і мила в спілкуванні. Чарівна домогосподарка, на роботі ділова експресивна жінка.

У Тамари існує схильність до лідерства, тому нерідко вона виходить заміж за людину молодший за віком. У цьому випадку в родині складаються відносини, що задовольняють обох подружжя. Дружині вдається задовольнити свої лідерські якості, а чоловік позбавляється від постійних непорозумінь у сімейних відносинах.

Бюджетом сім’ї розпоряджається економно, але при покупках для дітей не зупиняється перед ціною. Дуже запальна, може влаштувати сцену ревнощів при сторонніх зі сльозами і криками. Вміє добре готувати, квартиру містить у зразковому порядку. Подобається переставляти меблі та оновлювати обстановку в квартирі. Любить подорожувати і знайомитися з новими людьми.

Тамара Іменини за Церковним Календарем

18 Квітня – Тамара Грузинська цариця. Переміщуваний: в Тиждень св. дружин-мироносиц1 Травня – Тамара (Сатси), прмц., ігуменя /новомуч./14 Травня – Тамара Грузинська, царица15 Грудня – Тамара (Проворкина), прмц., черниця /новомуч./


Залишити відгук