Іменини Таїсії — день Ангела Таїсії

Доросла Тая досить самостійна, вміє постояти за себе, знає собі ціну. Вона залишається енергійною, завжди сповнена нових ідей. Не позбавлена почуття гумору, вміє гарно пожартувати. Досить товариська, вміє знаходити спільну мову з різними людьми, їй нічого не варто стати лідером у будь-якому колективі. Власниці імені Таїсія часто стають начальниками. Вона буде хорошою дружиною і матір’ю тільки в тому випадку, якщо вийде заміж по любові, яку вона шукає все своє життя. Часто помиляється в людях.

Доля: Тільки та, яку вона обере сама. Прагне, щоб її життя не була буденною. Впевнена, що може розраховувати тільки на себе.

Святі: Таїсія Єгипетська (іменини 23 травня), Таїсія відлюдниця (іменини 21 жовтня).

День Ангела Таїсії

Це ім’я відоме з IV століття до н. е. Вперше з’явилося в Єгипті. Є ще інші форми — Таїсія і Таїса. Культ богині Ізіди за своїм походженням єгипетський, так що покровителька імені — Таїсія Єгипетська. В Єгипті богиня Ізіда була однією з найбільш шанованих, її культ поширився по країнах Середземномор’я і, зокрема, потрапив до Греції.

Ізіда була описана в міфології як дружина і сестра бога Осіріса й мати Гора. Вона служила уособленням подружньої вірності, материнства, родючості, водної і вітрової стихій, чарівництва і мореплавання. Зображувалася Ізіда з головою або рогами корови. Її статуї, на яких богиня стояла з немовлям Гором на руках, вплинули на іконографію Богоматері.

Як правило, жінка з цим ім’ям має дуже незалежним, але досить потайливим характером. Вона, безсумнівно, самолюбний, однак вроджена обережність схиляє її не афішувати свої душевні якості, так що при всьому своєму самолюбстві Таїсія воліє триматися досить скромно і врівноважено. Поки одного разу вона не випустить на свободу притаманну їй імпульсивність. Як кішка, яка може годинами терпіти, чекаючи зручного моменту, і лише руху хвоста видають її збудження, так і Таїсія вміє тримати себе в руках, от тільки хвіст у неї немає, і тому здогадатися про її істинних думках буває досить складно.

Втім, така схильність ще не говорить про підступність Таїсії, найчастіше це просто стосується її дипломатичності, причому сама Тася може сприймати це свою якість як довготерпіння. Іноді їй починає здаватися, що вона багато чого прощає людям, більше того, навіть пристосовується до них, проте коли чаша її терпіння переповниться, всі накопичені емоції та образи відразу вириваються на волю! Ось і виходить, що ніяке це не довготерпіння, а всього лише звичайна скритність, адже замість того, щоб мовчки терпіти, можна було б в спокійній обстановці спробувати вирішити непорозуміння.

Таїсія Іменини за Церковним Календарем

4 Квітня – Таїсія, мц.23 Травня – Таїсія Египетская21 Жовтня – Таїсія Єгипетська, Фиваидская, прп.


Залишити відгук