Іменини Святослава — день Ангела Святослава

Дорослий Святослав часто буває непоступливим і егоїстичним. Він знає собі ціну, його поважають, але вважають зарозумілим. Святослав ідеальний суддя, він ні за що не поступиться принципами. Він терплячий, вміє володіти собою, цінує неквапливий ритм життя. Святослав не любить ділитися своїми переживаннями, воліє з усім справлятися сам. По кар’єрних сходах Святослав просувається повільно, але завжди своєю працею. У нього тверезий розум і розвинені вольові якості.

Святослава люблять дівчата, але сам він однолюб. Розпад шлюбу для нього – справжня трагедія. Йому слід уникати владних жінок, які будуть його пригнічувати. Він господарський чоловік, часто живе тільки заради дружини і дітей. До дружини Святослав прив’язується так само, як до матері в дитинстві. Він ласкавий, уважний і ніжний, не здатний на обман і зраду.

Доля: Святослав — людина наполеглива, примхливий, церемонний, він знає собі ціну. У характері переважають спокій і врівноваженість.

Святі: Святослав Володимирський (іменини 6 липня).

День Ангела Святослава

Ім’я Святослав слов’янського походження. Утворене воно з двох слів: «свята» («світла») і «слава». Означає воно – «священна слава». Так називали дітей, народжених у іменитих сім’ях, які принесли народові щастя, удачу, мир. Першим згадуваних в давніх джерелах носієм імені Святослав був великий київський князь Святослав Ігорович (X століття). Святослав — одне з небагатьох слов’янських імен, прийнятих російською православною церквою.

Ім’я Святослав досить рівне і м’яке, але його володар не залишиться непоміченим. Святослав рано починає замислюватися про високі матерії — про сенс буття або про устрій світу. Але ось що цікаво: хоча час від часу подібні думки приходять йому в голову, це не заважає Святославу бути тверезим і розважливим. Яку б сферу діяльності він не обрав, до нього чудово підійде визначення «ділова людина».

Святослав Іменини за Церковним Календарем

6 Липня – Святослав Володимирський


Залишити відгук