Іменини Світлани — день Ангела Світлани

Світлана хоче бути лідером у всьому, вона любить командувати. Але в той же час, боїться громадської думки. Варто їй почути що-небудь неприємне для неї в свою адресу, вона відразу ж розбудовується і намагається все змінити. Тим не менш, вона добре пристосована до життя, знає, чого хоче, самостійна і незалежна. Їй завжди простіше спілкуватися з чоловіками, так як серед жінок вона не знаходить однодумців. Якщо Світлана стала чиєюсь дружиною, вона стає зразковою господинею і матір’ю.

Доля: Здається доля заздрить і благоволить Світлані одночасно. На її частку часто випадають важкі важкі випробування, однак вона завжди їх долає. Здебільшого вона сама керує своїм життям.

Святі: Світлана Палестинська (іменини 26 лютого), Світлана Римська (іменини 2 квітня).

День Ангела Світлани

Зі старослов’янської мови – світла, світлі щоки. Іменини Світлани святкують два рази в році. Дуже суперечлива натура Аккуратна, працелюбна, однак погано пристосована до життя: добра, чуйна, але часом у неї бувають нервові зриви, коли Світлана дає дуже велику волю своїм емоціям. Любить дітей і любить ними командувати, причому не завжди розумно, педагог з неї нікудишній. Згодом, у заміжжі, Світлана в сім’ї як «мати-командир». Правда, це вона так думає. Діти і чоловік просто підігрують їй.

Маленька Світлана — ніжна, тендітна, сприйнятлива дівчинка. Вона повністю виправдовує своє ім’я: чиста, акуратна, гарненька, вся ніби світиться зсередини. Світлана — довірливий і допитлива дитина. Проте вже з раннього віку у її характері виразно проступає основна риса — непостійність, протиріччя. Вона може стверджувати, що прочитана казка здалася їй нудною, але тут же змінити своє ставлення, якщо мама назве казку захоплюючою. І так Світлана про — виявляє себе у всьому.

В школі Світлана вчиться нерівно. До завдань вона відноситься легковажно, але при цьому наділена живим розумом, оригінальним уявою і чудовою пам’яттю. Все це дозволяє їй легко оволодівати знаннями, але якось рвучко, поверхово. Втім, зазвичай Світлана закінчує школу з непоганими результатами. Буває, що вона захоплюється якимось окремим предметом — частіше історією або біологією — і тоді Світлані немає рівних у знаннях. Вона багато читає, з захопленням малює, часто пише маленькі розповіді або зображує комікси. Світлана активна, із задоволенням організовує заходи, допомагає вчителям. Вона безкорислива, не очікує похвали або заохочень, тримається відкрито. Однокласники зазвичай люблять Світлану, і вона з радістю з ними спілкується.

В особистості дорослої Світлани все виразніше проступає її суперечливість. У ній дивовижним чином поєднуються сила і слабкість, доброта і байдужість, довірливість і наполегливість, сміливість і нерішучість. Душу, Світлани розривають метання: вона вибирає собі професію, досить міцно стає на ноги, і раптом, підкоряючись миттєвого рішення, кидає улюблену справу. Вона копітко починає влаштовувати своє життя заново.

У Світлани часто завищена самооцінка. Вона чомусь вважає себе унікальною, народженої для слави, і щиро дивується, коли цього не визнають. Між тим Світлана досить самостійна, трудолюбива, може проявити наполегливість і практичність і багато чого в житті досягти. Вона чудово ладнає з товаришами по службі, користується їх довірою, дуже дипломатна і добра.

загалом, в будинку у Світлани не нудно: то сваряться, то миряться, то розігрують один одного. Однак тут щиро всі люблять один одного. Готує вона не дуже добре, але намагається (вважається, що з десяти Світлану – лише одна вміє смачно готувати). Світлана красива, віддана у шлюбі, але любить пококетувати, не думаючи про наслідки. Обожнює різні застілля.

Світлана Іменини за Церковним Календарем

26 Лютого – Світлана (Фотіна, Фотинія) Палестинська, прп.2 Квітня – Фотіна (Світлана) Самаряныня, Римська, мц.


Залишити відгук