Іменини Сусанни — день Ангела Сусанни

Характер дорослої Сусанни не менш складний: вона емоційна, імпульсивна, запальна, дратівлива. Схильна до стресів. Найбільш сприятливо її життя складається якщо в характері з’являється твердість, уміння приймати і прощати людей. Сусанна прагне утвердитися, домогтися положення в суспільстві, їй це вдається завдяки дуже великій працьовитості. Сусанна дуже рішуча і незакомплексованна. Заміж виходить рано. Прекрасна господарка: у будинку затишок, добре готує, любить піч. Особисте життя Сусанни кілька закрита для сторонніх очей: вона не буде ділитися з подругою своїми переживаннями.

Доля: Сусанни відрізняється впертим характером і непохитною волею. Вона володіє відмінною пам’яттю і аналітичним складом розуму.

Святі: Сусанна Салернская (іменини 19 червня), Сусанна Римська (іменини 24 серпня).

День Ангела Сусанни

З давньоєврейської мови – лілія. Самостійна з пелюшок. Розпоряджається собою і фінансовими доходами сама. Велелюбна в почуттях, але скромна в ліжку. Недовірливий, хитра, з тих, хто сім разів відміряє, один раз відріже. Проте надмірно емоційна, часто робить необачні вчинки. Любить легкий флірт, кокетлива. Цілеспрямовано шукає супутника життя. Створює зразкову сім’ю. З задоволенням господарює.

Жінка з ім’ям Сусанна – запальна, самозакохана, ранима, але в грудях у неї б’ється справді добре серце. Сусанна ніколи не зробить що-небудь, не подумавши, це розсудлива, розумна і вперта жінка. З першого погляду на Сусанну здається, що вона – справжній клубок нервів, настільки неспокійною вона виглядає. Холеричний темперамент робить Сусанну не вміє прислухатися до порад близьких, сприйнятливою і самозакоханою, при цьому вона дуже чутлива, ранима і обидчива. Її підвищена збудливість, розпещеність і самозакоханість часто стають причиною проблем в особистому житті та професійній діяльності.

Сусанна створена для богемного життя, вона мріє про успіх і високому становищі в суспільстві. Просування по кар’єрних сходах Сусанна здійснює повільно, але вірно, завдяки своїй наполегливості і працьовитості. Ця жінка не зможе займатися кропіткою, суворо регламентованої роботою, їй потрібно проявляти свою індивідуальність, тому кращими сферами діяльності для Сусанни будуть музика, акторська майстерність, література, дизайн, живопис, моделювання одягу та її демонстрація. Підійдуть і економічні професії з області бізнесу, торгівлі та реклами.

Робота для цих жінок є полем битви, де всі засоби хороші. Варто відзначити, що Сусанна, як правило, займає посаду, що не відповідає рівню її утворення. До вибору партнера Сусанна ставиться дуже серйозно, свого майбутнього чоловіка вона повинна знати напам’ять. Будинок цієї жінки завжди буде повною хащами, вона вміє створити затишну обстановку. Сусанна – дбайлива господиня. У сімейному житті Сусанна завжди хоче бути коханою, вона бажає заволодіти партнером повністю: і його тілом, і душею, і матеріальним станом.

Сусанни, народжені взимку, найбільш вперті їх норовистість — причина конфліктів, перешкода в сімейному житті. «Осінні» Сусанни працьовиті до одержимості. Вони не роблять необдуманих вчинків, розважливі і розсудливі. Чудові господині, добре ладнають з людьми. «Весняні» дратівливі і неговіркі, не вміють постояти за себе. Вони нерідко нещасні в першому шлюбі, хоча виходять заміж, всебічно вивчивши свого обранця. Домоседки і ласуни. Вранці люблять поспати.

Сусанна Іменини за Церковним Календарем

18 Квітня – Сусанна мироносиця. Переміщуваний: в Тиждень св. дружин-мироносиц7 Травня – Сусанна2 Червня – Сусанна, прп.19 Червня – Сусанна (Сусанна) Салернская, прмц., дева20 Червня – Сусанна24 Серпня – Сусанна Римська, мц., дева10 Вересня – Шушаніка (Сусанна) Ранская (грузинська), вмц., княгиня28 Грудня – Сусанна, прмц., диакониса. [у чернецтві Іоанна]


Залишити відгук