Іменини Софії — день Ангела Софії

Софія може виконувати завдання будь-якого роду, навіть самі ретельні. Вона володіє левовою часткою терпіння і посидючості. Софія дуже розумна дівчина, у неї гарна пам’ять. Софія також задоволена принципова особистість. Вона завжди в центрі загальної уваги, товариська, вміє знаходити вихід із будь-яких ситуацій. Дуже любить свою сім’ю і потребує її любові. Коли Софія виходить заміж свою любов вона дарує чоловікові та дітям. Не можна сказати, що вона надмірно самолюбний. Навпаки, вона дарує все увагу і турботу близьким людям, а на себе деколи і часу не залишається.

Доля: Софія з задоволенням спілкується з іншими людьми, має неї багатий внутрішній світ. В ній проявляється впевненість і твердість. Вона довго може засмучуватися через своїх помилок. Чужі проблеми Софія завжди вирішує з легкістю. При цьому намагається не вступати в конфлікти.

Святі: Софія-врачебница (іменини 4 червня), Софія Римська (іменини 30 вересня).

День Ангела Софії

З давньогрецької мови – мудра. У иудаистических і християнських релігійно-міфологічних уявленнях – уособлена мудрість Бога (ср. «філософія» – любомудріє, «софісти» – послідовники грецької філософської школи). Столиця Болгарії носить назву Софія по головному храму на честь св. Софії.

У Софії є вроджене самовідчуття себе як за природою перевершує оточуючих – не своїми особистими достоїнствами, а самим народженням. Це можна порівняти, мабуть, із самовідчуттям коронованих осіб, які можуть досить скромно думати про себе, усвідомлювати свої недоліки, бути простими в обігу і попереджувальними і однак почувати себе відокремленими від інших людей особливим родом, природного владою.

Це самовідчуття Софією себе як влада настільки живо і яскраво в ній, що всяке невизнання її влади оточуючими викликає внутрішній протест, але не через враженого самолюбства або незадоволеного марнославства, а як деяка неправда, як спотворення належного порядку. Звідси – враження гордості, яке нерідко справляє на недостатньо вдумливих Софія.

Софія Іменини за Церковним Календарем

28 Лютого – Софія (Селивестрова), прмц., послушниця /новомуч./1 Квітня – Софія Слуцька, княжна6 Травня – София4 Червня – Софія, мц., врач17 Червня – Софія, прп.14 Серпня – Софія Суздальська, прп. (набуття мощей). [В світі - велика княгиня Соломонія.]30 Вересня – Софія Римська, мц.1 Жовтня – Софія Єгипетська, мц.29 Грудня – Софія Суздальська, прп.. [В світі - велика княгиня Соломонія.]31 Грудня – Софія Чудотворица


Залишити відгук