Іменини Севастьяна — день Ангела Севастьяна

Севастян хоче бути першим у всьому, невдачі його можуть надовго вибити з колії. Севастян заздрісний, злопам’ятний – любов і ненависть з’являються повільно, але також повільно і зникають. Ця людина володіє розвиненою інтуїцією, відповідальний і стриманий. У спілкуванні з колегами і професійної діяльності Севастян проявляє себе вольовою людиною. Севастьяну підійдуть професії з області медицини. Севастян може спробувати себе і в психології завдяки своїй проникливості й розвинутої інтуїції. Взагалі ж, Севастьяны мають прекрасну пам’ять, їм дуже важливо правильно вибрати професію – тільки тоді вони зможуть досягти успіху в кар’єрі.

Севастян буде чудовим чоловіком і дбайливим батьком. Тим не менш, жити з ним вкрай складно. Севастян, народжений взимку, дуже егоїстичний, уразливий і впертий, з-за чого в його родині часто виникають конфлікти. Цій людині потрібна жінка, яка зможе робити вигляд, що бажання Севастьяна для неї – закон. У відповідь Севастян оточить свою дружину турботою, любов’ю і ніжністю.

Доля: Севастян завжди метається між двох вогнів, не в змозі вибрати щось одне. В кінцевому підсумку це призводить до того, що він не досягає бажаного. Якщо є стимул ззовні, який не дає йому розпорошуватися на дрібниці – здатний підкорити всіх своїми талантами.

Святі: Севастян Пошехонський (іменини 11 березня, 31 грудня), Севастян Римський (іменини 2 квітня).

День Ангела Севастьяна

З грецької мови значення імені Севастян трактують як «священний», «вельмишановний». Також у грецькій мові існує жіноча форма – Севастианна. Воно принесене в нашу культуру християнством з Візантії. Всі православні 31 грудня святкують іменини святого Севастіана Медіоланського, великомученика. Він боровся за християнську віру, за що і був забитий до смерті язичниками. За свої великі муки був зарахований до лику святих. Сама розшифровка імені говорить про те, що його носій вже з народження відзначений долею, яка і зберігає його протягом життя. Севастян має гострий розум, добивається успіхів практично у всіх сферах діяльності. Його поважають друзі та люблять жінки, але в той же час він залишається постійно вдячним долі за всі дари.

Севастян Іменини за Церковним Календарем

19 Лютого – Севастиан11 Березня – Севастіян Сохотский, Пошехонський, прп.; Севастян, мч., военачальник16 Березня – Севастян, мч.2 Квітня – Севастіян Римський, мч., военачальник19 Квітня – Севастіян (Фомін), вик., схиархим. /новомуч./28 Квітня – Севастян, мч.5 Червня – Себастіан, Пошехонський, прп.31 Грудня – Севастіян Медіоланський, Римський, мч.. [начальник палацової варти]; Севастян Сохотский, Пошехонський, прп.


Залишити відгук