День Народження 26 Серпня: Знак Зодіаку — Діва

Цілеспрямованість і наполегливість — основні якості, необхідні для успіху тим, хто народився 26 серпня. Природжений керівник і організатор, ви надзвичайно проникливі і вмієте домагатися від своїх підлеглих максимальної самовіддачі. Часом ви можете проявляти надмірний авторитаризм, але при цьому завжди чесні і прямолінійні. Ваша мета — переконатися, що робота робиться правильно і буде вчасно завершена. Ви уважно досліджуєте ситуацію і, перш ніж прийняти важливі рішення, обмірковуєте всі можливі варіанти розвитку подій. Ваша ефективність і управлінські таланти можуть стати в нагоді в бізнесі, на виробництві, у сфері освіти, науки чи в уряді.

Народжені 26 серпня повинні остерігатися надмірно безтурботного ставлення до фізичних симптомів захворювання. Хоча вони можуть бути мислячими людьми, які зазвичай витрачають певний час на правильний вибір, страх перед невідомим, може утримувати їх від відвідування лікаря. Крім того, будучи вельми уважними до здоров’я своїх близьких, вони цілком можуть ігнорувати своє власне. Для народжених 26 серпня буде незамінний наглядова член сім’ї або чуйний колега. Природне прагнення народжених в цей день спонукає їх до здорового та регулярного сну, харчування і фізичних вправ. Як кулінарам і як їдцям, їм слід докласти чимало зусиль до розширення своїх смакових горизонтів. Спробуйте поекспериментувати з новою і хвилюючою їжею, ніж кожен день є невибагливу яєчню.

Народжені 26 серпня рідко займають провідні позиції в бізнесі, сім’ї або суспільстві, зазвичай вони віддають перевагу працювати в одній команді з іншими для досягнення спільної мети. Іноді їм доводиться наполегливо боротися за визнання, але набагато частіше вони бувають емоційно прив’язані до більш сильної особистості, чи то брат, сестра, супутник життя або друг, без якого вони не мислять свого існування. В глибині душі народжені 26 серпня знає собі справжню ціну, але воліють не показувати своїх достоїнств. Якщо народжених в цей день влаштовує роль асистента або вони досить терплячі для того, щоб дочекатися кращих часів, коли на них звернуть належну увагу, то вони будуть щасливі і цілком працездатні; якщо ні, то їх робота, на жаль, виявиться малопродуктивною.

Знак Зодіаку 26 Серпня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до земним знакам, які характеризуються наступними якостями: скрупульозність, освіченість, гнучкість, скромність, аргументованість висновків, логіка, порядність.

Планета Управитель: Меркурій. Його «дари» Діві — критичність, педантичність. Планета сприятлива для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Відповідальна за недолік мрійливості, а також неприйняття невизначеності.

26 серпня – день народження Діви. Представник знака – переконаний раціоналіст. Він прагне до кращого у всьому. Самовдосконалення для Діви на першому місці. Кар’єра, сім’я, дружба відходять на другий план. Діва, народжена 26 серпня, – чудовий вчитель. Представники знаку, як правило, є інтелектуалами. Але отримують і акумулюють знання вони не стільки для власного користування, скільки для передачі нащадкам. Діва живе за стандартом. У представника цього знака завжди все на своїх місцях. Діва не терпить хаосу, безладу. Це стосується як вдома, робочого місця, так і особистого життя.

Часто народжені 26 серпня справляють враження ізольованих від суспільства людей, причому помітно, що вони страждають від своєї самотності. Ті з них, хто впадає в крайність, жаліючи себе, можуть бути гиперчувствительны до всіх форм заперечення і відкидання. В цьому випадку вони здійснюють екстравагантні вчинки, які викликають здивування в оточуючих. Публічне зречення від близьких, зміна політичної орієнтації, самітницький спосіб життя цілком у дусі цих людей. Однак якщо ці одинаки мають сильну волю, то, навіть перебуваючи в стані стресу, вони будуть працювати не покладаючи рук і без нарікань на свою долю.

З народжених 26 серпня зазвичай виходять прекрасні батьки, так як вони розуміють важливість ієрархії та організації життя дітей. Ті, у яких особисті амбіції не виходять за межі норми, намагаються принаймні не третирувати свою дитину, змушуючи її займатися в ста двадцяти п’яти секціях одночасно. Однак, якщо їх засмучує брак таланту або визнання у власній кар’єрі, з дітей будуть вирощувати вундеркіндів, позбавляючи їх нормального дитинства. Втім, жорсткий контроль, особливо в підлітковому віці, захищає від не завжди сприятливого впливу вулиці. Розуміючи це, народжені 26 серпня іноді навмисне закручують гайки, розраховуючи на те, що у майбутньому діти неодмінно оцінять їх зусилля.

Народженим 26 серпня подобається працювати за лаштунками. Сепаратні переговори, інтриги і секрети — їх стихія. Вони незамінні як помічники добре відомих людей. В політиці і бізнесі такі люди цінуються на вагу золота. Тим не менш, рано чи пізно, найчастіше років до п’ятдесяти п’яти, народжені 26 серпня можуть зупинитися і запитати: «А для чого мені це все? Боже мій, що сталося з моїм життям? Хіба такий я уявляв її в юності?» Поставивши собі подібними питаннями, вони цілком здатні кинути колишні заняття і піти зовсім нового шляху. І хоча оточуючі будуть в шоці, народжені в цей день не відчують ні найменшої провини за вироблені зміни, головне для них — нова свобода, що дозволяє скинути вантаж прожитих років.

Чоловік Діва — народився 26 Серпня

Чоловіки, що з’явилися на світ 26 серпня — володіють наступними якостями: такий чоловік — добрий, ефективний, вдумливий, розумний, відданий. Чоловік-Діва спокійний і розважливий. Йому властива демонстративність, позерство і хвастощі. Він довго спостерігає, придивляється і ретельно продумує кожен свій крок. У відносинах такий чоловік рідко буде вирішуватися на ініціативу, проте в його відданості і надійності сумніватися не доводиться.

Жінка Діва — народилася 26 Серпня

Жінки, народжені 26 серпня, виділяються особливими властивостями: така жінка — залежна, скромна, надійна. Жінка-Діва – ідеал вірності, відданості та наполегливості. При першій зустрічі вона здається холодною, неприступною і байдужою. Причини такої поведінки криються в тому, що жінка-Діва має ретельно зважити всі ризики і проаналізувати ситуацію, перш ніж проявити свої емоції.

День Народження 26 Серпня

Цей період супроводжується народженням людей з вольовим характером. Їх відрізняють такі якості, як відважність, вміння швидко приймати важливі рішення і цілеспрямовано добиватися поставлених завдань. Вони досить працьовиті і здатні долати життєві проблеми різних масштабів. Людям, народженим 26 серпня знак зодіаку Діва, необхідно пам’ятати, що вони несуть відповідальність за свою долю на себе. Їм протегує знак зодіаку – Діва. Цей знак допомагає своїм підопічним у всіх їхніх починаннях і звершеннях, але також може і жорстоко покарати за погані вчинки. Закладені в людині від народження якості посилюються в кілька разів під заступництвом цього знака.

Тому доля народжених 26 серпня знак зодіаку Діва може бути неблагополучною, якщо ви не станете розвивати в собі позитивні якості і прагнути до благородним цілям, по можливості здійснюючи добрі справи. Люди, народжені 26 серпня знак зодіаку Діва, характеризуються суперечливістю. У їх поведінці проявляються паралельні одна одній якості. Від природи вони є сильними особистостями з амбіціями, але, незважаючи на це, не прагнуть займати лідируючі позиції, а, навпаки, намагаються залишатися в тилу і втілювати в життя чиї-небудь ідеї. Для народжених 26 серпня знак зодіаку Діва дуже важливо мати поруч сильного чоловіка, якого вони з радістю зроблять своїм наставником, який стане для них основним сенсом життя.

Люди, народжені 26 серпня знак зодіаку Діва, наділені величезним почуттям власної гідності. Справа в тому, що вони просто не звикли хвалитися своїми досягненнями. Таємно сподіваючись отримати щось більш значиме, вони все ж здатні задовольнятися малим. Ті, хто народився 26 серпня знак зодіаку Діва, до створення сім’ї і народження дітей підходять з особливою відповідальністю. Сузір’я Діви наділяє їх уважністю і дбайливістю, роблячи їх добрими супутниками життя. На перше місце вони ставлять виховання дітей, прагнучи забезпечити своїх дітей усім найкращим.

Єдина небезпека, яка чатує на таких дбайливих батьків, – це прагнення розвинути у своїй дитині ті якості і таланти, які не вдалося їм самим. Компенсуючи таким чином свою нереалізованість, народжені 26 серпня знак зодіаку Діва часом навантажують своїх дітей надміру і ставлять перед ними непосильні завдання. Пристрасть до інтриг і пліток є основною слабкістю, що характеризує людей, що народилися 26 серпня знак зодіаку Діва. Вони отримують надзвичайне задоволення, дізнаючись чужі секрети і інтимні подробиці інших людей. Обговорюючи подібні чутки з відповідними по духу людьми, вони здатні додавати до них свої роздуми і домислювати подробиці.

Ті, хто народився 26 серпня знака зодіаку Діва, воліють залишатися на других ролях, не виходячи на сцену. Так вони можуть перебувати повністю в своїй стихії пліток, переговорів за спиною і інтриг. Але завдяки цьому вони запросто можуть стати правою рукою і вухами керівників або відомих людей. В таких сферах, як бізнес і політика, такі люди просто незамінні і цінуються дуже високо. Але одного разу народжені 26 серпня знак зодіаку Діва можуть задуматися і задатися питаннями: «Навіщо мені все це потрібно? Господи, що відбувається в моєму житті? Хіба про це я мріяв у юності?» Після подібної розмови з собою, вони готові відмовитися від колишньої життя і почати все з чистого аркуша. Їм буде все одно на пересуди оточуючих, які, швидше за все, будуть здивовані такою зміною в поведінці, але вони не будуть мучитися докорами совісті, адже головне для них – це знайти свободу і скинути накопичений вантаж.

Поради та побажання Дівам, народженим 26 серпня: намагайтеся вчитися відстоювати свої права самостійно. Вмійте постояти за себе самі, намагайтеся жити на «сцені життя», а не за її лаштунками. Ви володієте всіма необхідними лідерськими якостями. Використовуйте їх, щоб висунутися в лідери!

Любов і Сумісність

Іноді ви здаєтеся відстороненим, але в глибині душі уявляєте собою справжнього романтика, набагато більш пристрасного, ніж багато Діви. Ви схильні до частих змін настрою і не найкращий партнер для спільного життя, проте, якщо вам вдасться подолати свої проблеми, ви станете ніжним, турботливим, відданим і вірним коханим.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Народилися 26 серпня є відмінними аналітиками. З дитинства вони допитливі, скрупульозні. Прагнення розібратися в дрібницях, докопатися до суті – сильна сторона їх особистості. Також народженим 26 серпня притаманні чесність, терпіння. Вони толерантні до оточуючих, не схильні конфліктувати. Народжені 26 серпня можуть бути холоднокровними. Вони довго пам’ятають образи, але не опускаються до помсти. Народжені в зазначений день люди амбітні та працелюбні. Для швидкого досягнення цілей їм не вистачає завзятості.

Народжені 26 серпня – відмінні виконавці. Вони, як правило, не прагнуть до лідерства. Емоційно Діви прив’язані до сильної особистості. Вони схильні в усьому довіряти керівнику. Сфери діяльності народилися 26 серпня обирають різні. Їм підкоряються наука, медицина, інженерія. Рідко серед представників знаку зустрічаються кухаря, дизайнери, моряки, промислові альпіністи.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 26 серпня часто занадто безтурботно ставляться до фізичних симптомів захворювань. В цьому їх слабкість. Лікувати хвороби Дівам доводиться в запущеній стадії. Це складно і досить дорого. Виправдовувати своє ставлення до здоров’ю Діви, народжені 26 серпня, схильні чим завгодно: відсутністю часу, високим больовим порогом і т. п. щоб уникнути проблем представникам рекомендується частіше прислухатися до власних відчуттів.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові, цілеспрямовані, з твердим характером, стійкі, рішучі натури. Вібрації дня такі, що посилюють ті якості характеру, які переважають в людині. Якщо він прагне до добра, значить, поруч з ним буде затишно, людина буде мати багато друзів, завжди надають йому у всьому підтримку і допомогу. Він зможе багато досягти в житті, спираючись на допомогу друзів і допомагаючи їм. Життя такої людини буде яскравою і чудовою. А якщо він схильний до інтриг, пліток, заздрощів, то, підсиливши ці властивості своєї натури, він буде жорстким, йдучи до мети по головах, зраджуючи людей, буде домагатися свого будь-якими способами, проявляючи: байдужість і нетактовність. Він не буде щасливий. Втративши друзів, залишившись без підтримки, він в кінцевому підсумку залишиться на самоті. Яку життя обере людина? Все залежить тільки від нього.

Поради Дівам, Народженим 26 Серпня

Народилися 26 серпня Діви схильні до перепадів настрою. Вирішити проблему досить просто. Необхідно правильно харчуватися і висипатися. Організм Діви гармонійний від природи. Незадоволені фізичні потреби мають відображення у психологічному стані. Іноді з усіма погоджуватися не дуже добре. Вчіться постояти за себе; будьте більш наполегливим у своїх правах на винагороду за свою роботу. Не живіть за спинами інших; вам цілком по силам стати на чолі чого-небудь.


Залишити відгук