Іменини Серафими — день Ангела Серафими

Зовнішністю вони схожі на батьків, як правило, невисокого зросту, повненькі, що не заважає їм в молодості бути дуже рухливими. Як правило, Серафим з дитинства відрізняє життєрадісний оптимізм. Вони добрі і чуйні, завжди готові прийти на допомогу друзям, дуже товариські, з розвиненим почуттям гумору. Спілкування з Серафимою легке і приємне. Поруч з нею завжди буває багато друзів і приятелів. Тільки підвищена чутливість нерідко робить її образливою. Але образи не затримуються довго в душі Серафими і швидко поступаються місцем звичайного оптимізму і добродушності. Серафима також дуже мрійлива — мрії про щасливе майбутнє миттєво допомагають їй повернути душевний спокій.

Доля: Особливість Серафими – вміння без залишку віддаватися улюбленій справі. Дуже завзята і усидчива, малоспособна на бурхливий прояв почуттів і від інших цього не чекає.

Святі: Серафима Римська (іменини 11 серпня).

День Ангела Серафими

Ім’я Серафима є жіночим варіантом чоловічого імені Серафим. Як відомо, Серафимами називалися ангели, що становлять небесне Боже військо (разом з херувимами), істоти з шістьма крилами, рух яких призводило в священний жах. Свята мучениця, діва Серафима Римська була черницею в одному з численних середньовічних жіночих монастирів. Вона прославилася своєю винятковою побожністю і праведністю, а також тим, що могла лікувати жителів навколишніх сіл своєї благочестивої молитвою. Багато людей зверталися до неї за допомогою, і свята Серафима проводила свої дні в турботи про ближніх.

Як правило, Сіму ще з дитинства відрізняє рухливість і життєрадісний оптимізм, так і з віком похмурий настрій для неї малохарактерно. Вона добра і чуйна, завжди готова прийти на допомогу, ось тільки нерідко підвищена чутливість робить її досить образливою. Втім, образи не затримуються в душі Серафими надовго і швидко проходять, поступаючись місцем звичного оптимізму і добродушності.

Вона дуже товариська і володіє непоганим почуттям гумору, що й зовсім полегшує спілкування з нею. Не дивно, якщо поруч з Серафимою буде безліч друзів і приятелів. У сімейному житті у неї теж не передбачається особливих складнощів, у більшості випадків її дівоче влюбливість в заміжжі поступається місцем більш глибоким і зрілим почуттів, а душевність, доброта і швидка отходчивость Сіми не дають звичайним в сім’ї непорозумінь перетворитися в привід для розлучення.

Слід зазначити мрійливість Серафими — буває, що мрії про якомусь світлому майбутньому допомагають їй швидко повернути душевну рівновагу. Шкода тільки, що для реалізації своїх мрій в реальному житті Серафимі бракує деякій наполегливості — як не дивно, заважає властивий їй оптимізм і легкість. Особливо це стосується успіху в кар’єрі і помислів про своєї фінансової незалежності, тут їй не обійтися без виховання в собі завзятості і цілеспрямованості.

Серафими — великі трудівниці, відмінні кулінарки і дбайливі матері. Вкрай рідко виходять заміж повторно, перш за все, з-за дітей, побоюючись, що вітчим, яким би він не виявився хорошим, все ж внесе дисонанс у їх затишний сімейний світ. У той же час Серафими надзвичайно довірливі і тому нерідко виявляються обдуреними, не надто щасливими у шлюбі.

Серафима Іменини за Церковним Календарем

11 Серпня – Серафима Римська, мц., дева15 Вересня – Серафима (Сулімова), прмц., ігуменя /новомуч./19 Листопада – Серафима (Горшкова), прмц., черниця /новомуч./


Залишити відгук