Іменини Савелія — день Ангела Савелія

Савелій поважає оточуючих, ніколи не провокує конфліктів і справляє враження м’якого, делікатного, ввічливого людини. Доброзичливий Савелій завжди помічає брехня і нещирість, ніколи не ризикує даремно і не пускається у всі тяжкі. Володар такого імені, як правило, не прагне до лідерства, але завдяки працьовитості у своїй професії досягає висот.

Савелій не з чуток знає про страждання, завданих нерозділеного любов’ю. Перед тим, як вступити в шлюб, він часто зазнає невдачі в амурних справах. У відносинах Савелій проявляє себе тільки з кращого боку. Дружиною Савелія може стати чуттєва дівчина, яка не розцінить його емоційність і романтичність як прояв слабкості. Він вірний, турботливий, господарський чоловік, хороший батько.

Доля: Савелія відрізняє незвичайний характер, він дуже талановитий і має своє власне бачення на будь-яке питання. При цьому замкнутий, мовчазний, часто занурений у власний світ.

Святі: Савел Персіянин (іменини 30 червня), Саверий Перська (іменини 3 грудня).

День Ангела Савелія

Ім’я Савелій має єврейське коріння. Воно прийшло на територію нашої країни разом з християнством, хоча спочатку було відомо як Савел (Савло), яке в перекладі є не що інше, як «бажаний» або «испрошенный у Бога». Святий покровитель імені — Савел Персіянин, Халкідонський, мученик. Ім’я відзначено печаткою Божої, і тому Савелій — екстраординарний і талановитий.

Савелій Іменини за Церковним Календарем

30 Червня – Савел Персіянин, Халкідонський, мученик3 Грудня – Саверий Перська, єпископ, священномученик


Залишити відгук