Іменини Самуїла — день Ангела Самуїла

Самуїл — великий оптиміст, завжди сповнений ідей, дуже винахідливий в тому, щоб провести їх в життя. Він далекоглядний політик, продумує свої дії на кілька ходів вперед. При цьому ім’я Самуїл надзвичайно емоційний, жалісливий, сентиментальний і вразливий. Найбільше підводить Самуїла тяга до розкоші, багатства. Заради великих грошей він за значенням імені готовий працювати вдень і вночі.

В любові — темпераментен, але рідко дозволяє собі піддаватися бажанням, поривів і спокусам. Сімейне життя Самуїла буде досить стабільною. За його врівноваженістю і зовнішньої бесстрастностью накопичується великий запас душевного тепла, що може забезпечити повноцінне сімейне щастя.

Доля: Самуїл має один з найбільш таємничих типів характеру. Він уравновешенн, здатний вирішувати будь-які проблеми. Здається призначеним для якоїсь особливої місії.

Святі: Самуїл Єгиптянин (іменини 1 березня), пророк Самуїл (іменини 2 вересня).

День Ангела Самуїла

Самуїл є сучасною версією давньоєврейського імені Шмуель (Шемуэль), яке в перекладі означає «Бог почув». Ім’я Самуїл користується популярністю серед іудеїв, але в інших народів також зустрічається. У російській мові ім’я звучить як Самійла, в єврейських країнах – Самуел, Самуель, у мусульман – Шаміль, у вірмен – Самвел. Також часто вживається такий варіант, як Симон. Існує жіноче парне ім’я – Самуэла. Ім’я Самуїл носив у Старому Завіті Самуїл великий пророк і останній і славнозвісний суддя ізраїльський, намастив на царство Саула і Давида.

Самуїл Іменини за Церковним Календарем

1 Березня – Самуїл Єгиптянин, Кесарійський (Палестинський), мч.22 Серпня – Самуїл, пресвітер, Едесский2 Вересня – Самуїл-пророк. [суддя Ізраїльський]


Залишити відгук