Іменини Самсона — день Ангела Самсона

Дорослий Самсон — цікава різнобічна особистість. Має прекрасні ділові якості, дуже цілеспрямований, звик добиватися поставлених цілей. Обережний: перш ніж щось зробить, сто разів подумає. Володіє привабливою зовнішністю. Іноді створюється враження, що його всі знають і люблять. В незнайомій компанії через деякий час він вже свій. Він не конфліктний, повністю занурений в роботу.

Самсону можуть набриднути друзі, але жінки не втомлять його ніколи. Він веселий і послужливий, жартує, для кожної дами знайде комплімент. Його обраниці всі заздрять, хоча життя з Самсоном з-за його надмірної товариськості складається непросто. Він не ревнивий, добре ставиться до дітей, але їх вихованням не займається. Турботливий до всім домочадцям, вшановує людей похилого віку. В сім’ї — люблячий і коханий чоловік. Самсону дуже важливий порядок і розмірений спосіб життя.

Доля: Самсон – людина «в собі», він самодостатній, його мало хвилюють події зовнішнього світу, значно більше – власні переживання і проблеми. Це – яскравий, нетривіальний тип особистості, людина, завжди шукаючий або застосування своїм здібностям.

Святі: Сампсон Гостинний (іменини 10 липня).

День Ангела Самсона

Церковне ім’я Сампсон (Самсон) походить від латинського Sabellus — «сабельский, сабинский», в переносному значенні — «невибагливий, простий». Чоловіче ім’я Самсон має давньоєврейські коріння. Спочатку воно звучало як Шимшон і переводилося «сонячний». Святий Сампсон народився в Римі. Він вивчив лікарське мистецтво і використовував його для того, щоб лікувати людей безоплатно, переважно убогих і жебраків Після смерті батьків святий Сампсон роздав усе, що залишився йому у спадок майно і обрав подвижницький спосіб життя. Він прибув у Константинополь і приймав мандрівників, хворих, жебраків і з ретельністю служив їм. До глибокої старості преподобний Сампсон продовжував своє служіння.

Самсон Іменини за Церковним Календарем

12 Січня – Сампсон, св. мученик10 Липня – Сампсон Гостинний, преподобний


Залишити відгук