Іменини Рустика — день Ангела Рустика

Вони краще всіх орієнтуються в складних і навіть екстремальних життєвих ситуаціях, їх неможливо збентежити різко зміненими обставинами або застати зненацька складнощами. Рустик дуже волелюбний, тому не любить працювати під керівництвом начальника. Найчастіше він прагне відкрити свою справу, що виходить досить непогано. Рустик легко йде на ризик, ставить все на кон і досягає чудових результатів.

Рустик завжди має масу прихильниць, при цьому сам довго і ретельно вибирає собі дружину. У шлюбі він показує сильну ревнощі і завжди хоче бути для дружини центром світобудови. У побуті відрізняється лінню і не особливо прагне допомагати дружині по господарству.

Доля: Рустик відрізняється сміливістю і незалежністю. Він рідко потребує підтримки, але і сам робить її лише тим, у кого бачить реальний потенціал.

Святі: Рустик Паризький (іменини 16 жовтня).

День Ангела Рустика

Ім’я Рустик, у перекладі з латинського, має значення «сільський». Рустик — пресвітер, ранньохристиянський святий, шанований як мученик. Згідно з переказами, святитель Діонісій вирушив з проповіддю в західні країни, супроводжуваний пресвітером Рустиком і дияконом Елевферием. Багатьох він звернув до Христа в Римі, а згодом у Німеччині та Іспанії. В Галлії, під час переслідування християн язичницькими владою, всі три сповідника були схоплені і вкинути до в’язниці.

Рустик Іменини за Церковним Календарем

12 Лютого – Рустик, мч.16 Жовтня – Рустик Паризький, сщмч., пресвітер


Залишити відгук