Іменини Ростислава — день Ангела Ростислава

Дорослішаючи, Ростик почне позбавлятися від своїх дитячих якостей. Він стане більш врівноваженим, терплячим, зрозуміє, що батьки — це найдорожче, що у нього є, почне їх поважати і цінувати. Насправді, він дуже талановитий, просто не завжди це можна розгледіти в ньому. Він ретельно приховує свої здібності. Ще в дитинстві його енергію необхідно направити в правильне русло. В такому випадку він зможе домогтися багато чого. Ростислави освоюють творчі професії.

Серце Ростислава переповнене любов’ю. Він схильний часто міняти обраниць. Легко зажигаясь інтересом до дівчини, він також легко може охолонути до неї, аж до повної байдужості. Якщо у Ростислава міцна і довга любовний зв’язок, він виступає в ролі захисника своєї жінки. Бажано вступити в шлюб як можна пізніше.

Доля: Ростислав уже самим своїм ім’ям як би зобов’язаний подавати великі надії, йти вгору по сходах успіху.

Святі: Ростислав Київський (іменини 27 березня).

День Ангела Ростислава

Зі старослов’янської – мови той, чия слава зростає. Ім’я Ростислав спочатку давали княжим дітям в надії, що чим старше буде ставати хлопчик, тим голосніше стане гриміти слава про його розумі і діяннях. І найчастіше надії справджувалися. Ось і сьогодні чоловік, названий цим ім’ям, не стане задовольнятися ситим і спокійним життям: він знайде в ній місце подвигу. Ростислав постійно в русі, в пошуку.

Ростислав Іменини за Церковним Календарем

27 Березня – Ростислав (у хрещенні Михайло) Мстиславич Київський, Смоленський, великий князь24 Травня – Ростислав Великоморавский, рівноапостольний


Залишити відгук