Іменини Романа — день Ангела Романа

Рома досить товариський, любить подовгу поговорити. У нього багато хороших знайомих, але їх не можна назвати хорошими друзями. З останніми у нього завжди проблеми. Роман мало піклується про гроші, часто робить дурниці у фінансових справах і вплутується в безліч афер, зазнає фінансові втрати, але все ж дивним чином «встає на ноги».

Також Роман дуже влюбливий. Часом йому достатньо побачити дівчину один раз, щоб зрозуміти, що він вже закоханий. Але розлюбити Рома може також швидко, як і полюбити. У нього завжди багато жінок, серед яких він шукає свій ідеал. Коли його знаходить, то відразу одружився. Коли в сім’ї у нього з’являються діти, він стає прекрасним батьком і відданим чоловіком. Допомагає дружині по господарству, але воліє бути главою сім’ї.

Доля: Основні риси характеру: сильна воля, велика працьовитість, високий інтелект і привабливість. Роман так розважливий, так загадковий, терплячий, що часом він здається великим занудою.

Святі: Роман Солодкоспівець (іменини 14 жовтня), Роман Сирійський (іменини 10 грудня).

День Ангела Роману

З латинської мови – римський, римлянин. Рим – по-латині Рома, звідси і Романія – Румунія. За іншою версією (з давньогрецької мови) – міцний, сильний. Можливо, походить від жіночої форми імені Рома – богині Рима, дуже шанованої в Римській імперії. У її честь випускалися монети, проводились урочисті і пишні щорічні свята. У святцях можна зустріти багато святих з цим ім’ям. Це можна пояснити насамперед тим, що християнство виникло і розвивалося саме в Римській імперії. На Русь це ім’я прийшло з Візантії, в XII столітті їм часто називали руських князів. Символ особистості – «Той, хто тримає води земні».

Роман Іменини за Церковним Календарем

18 Січня – Роман, прмч.; Роман, сщмч.11 Лютого – Роман Самосатський, мч.16 Лютого – Роман Углицький, князь2 Березня – Роман, прп.29 Березня – Роман Парійський, мч.15 Травня – Борис (в хрещенні Роман), страстотерпець, князь5 Червня – Роман Углицький, князь13 Червня – Роман Никомидийский, мч.1 Серпня – Роман Олегович, Рязанський, мч., князь3 Серпня – Роман Медвідь, сповідник, протоієрей /новомуч./6 Серпня – Борис (в хрещенні Роман), страстотерпець, князь11 Серпня – Роман Киржачский, прп.15 Серпня – Роман23 Серпня – Роман Римський, мч.8 Вересня – Роман (Ведмідь), вик., прот. /новомуч./16 Вересня – Роман (Марченко), сщмч., ієрей /новомуч./24 Вересня – Роман, мч.8 Жовтня – Роман, мч.14 Жовтня – Роман Солодкоспівець, Константинопольський, диякон. [творець канонів]13 Листопада – Роман1 Грудня – Роман Кесарійський, Антіохійський, сщмч., диакон10 Грудня – Роман Антіохійський (Сирійський), відлюдник. [чудотворець]


Залишити відгук