Іменини Родіона — день Ангела Родіона

Життя Родіона завжди тече спокійно та розмірено, без особливих злетів і падінь. У родині він буде прагнути до стабільності. Він повинен бути впевнений, що те, що він придбав за довгі роки залишиться з ним назавжди. Дітей своїх дуже любить і виховує також, як і виховували його самого.

Родіон настільки спокійний і розмірений осіб, що його практично неможливо вивести з себе. Спроби ворогів марні, так як він завжди зберігає самовладання. Якщо все-таки вдалося увійти в конфліктну ситуацію з Родіоном, то можна бути впевненим, що вона також швидко закінчиться, як і почалася. Все вирішить розмова по душах.

Доля: Родіон має рішучим характером, гонористий, краще заздалегідь усе планувати, перш ніж приступати до справи.

Святі: Апостол Родіон (іменини 23 листопада).

День Ангела Родіона

З давньогрецької мови – рожевий. Наприклад: острів Родос – червоний, рожевий. Можливо, що є руської формою грецького імені Иродион, що означає «герой», «героїчний». Колись давно так називали церковнослужителів, потім представників знаті, після чого ім’я стало поширюватися і на пересічних мешканців. Покровитель імені — святий Родос, чернець, що прожив багато років в самоті на далекому острові. Він хотів спокутувати гріхи людей, вдаються до земних радощів, не піклуються про душевному стані. Про ченця дізналися вже після його смерті — за записами, які він вів. Родосу зарахували до лику святих.

Родіон Іменини за Церковним Календарем

17 Січня – Родіон (Иродион), сщмч., єпископ, Патрасский (70 ап.)21 Квітня – Родіон (Иродион), сщмч., єпископ, Патрасский16 Липня – Иродион Сольвычегодский11 Жовтня – Иродион (Родіон) Илоезерский, схимонах23 Листопада – Родіон (Иродион), сщмч., єпископ, Патрасский


Залишити відгук