Іменини Римми — день Ангела Римми

Вона шукає для себе чоловіка, який відрізнявся б від інших. Римма дуже приваблива, тому до неї тягнуться кращі чоловіки. Однак підійде її чоловік, який буде її сильно любити і закривати очі на деякі її примхи і забаганки. Вийшовши заміж, Римма не відрізняється особливою відданістю і вірністю. Вона вміло зраджує чоловікові, але він ніколи про це не здогадується. Тому її сім’я завжди міцна. Бувають у неї у сім’ї і конфлікти, але практично завжди вона є ініціатором сварки. Правда, чоловік Римми швидко її прощає і не вміє довго на неї злитися, так як любить її.

Доля: Римма дуже раціональна і практична жінка, все звалює на свої плечі. В роботі трохи жорсткувата, сувора, з тих, хто довіряє, але завжди перевіряє. Це допомагає Римма уникнути багатьох помилок і втрат.

Святі: Римма-мученик (іменини 2 лютого й 3 липня).

День Ангела Римми

З латинської мови – походить від назви міста Рим. Можливо, жіноча форма чоловічого імені Римен, у слов’ян – Роман. А взагалі, християнська історія свідчить, що ім’я Римма спочатку було чоловічим і тільки через непорозуміння стало жіночим. Іменини Римми 2 рази в році.

Вона з дитинства відрізняє впертий і норовливий характер. Вона абсолютно не цінує думки і старань батьків, переконана, що вони повинні виконувати всі її примхи. Бажаного Римма може домагатися скандалами і істериками, нескінченними образами. Вона не відступить, поки не доб’ється свого.

До навчання Римма не виявляє особливого ентузіазму. Вчитися їй нудно, дратують вимоги вчителів. Вона краще візьметься за якусь відповідальну справу, прийме участь у концерті або конкурсі. Римма обожнює бути в центрі уваги. Вона прекрасно обдарована: з виразом читає вірші, співає, танцює. За демонстрацію своїх талантів Римма завжди очікує похвали і заохочення, інакше може затаїти образу. Незважаючи на відсутністю інтересу до самого процесу навчання, Римма дуже ревно ставиться своїм позначок.

Доросла Римма — наглядова, егоїстична і самолюбний. У неї витончений гострий розум і неперевершений талант «бачити» людські слабкості. Цими слабкостями Римма майстерно маніпулює, щоб добитися своїх цілей. Вона завжди знає, як, кому і що сказати. У будь-якій ситуації Римма придумає, яким чином отримати вигоду. Вона дуже хитра, наполеглива, кмітливість і живе виключно для себе. Римма працює з колосальною енергією, миттєво вникає з саму суть справи і приймає незмінне рішення. Похитнути її думку неможливо: вона просто не чує інших, її слово — «істина в останній інстанції», і крапка.

Римма органічно не переносить критичні висловлювання на свою адресу. Власні невдачі можуть грунтовно вибити її з колії. Помилки злять її, промахи дратують. Римма надзвичайно запальна, правда досить швидко заспокоюється. З колегами по роботі вона тримається рівно, але дещо відсторонено. Не дай боже зачепити самолюбство Римми! Більш злопам’ятного, нетерпимого, в’їдливого і розумного ворога вам не придбати. Римма прекрасно проявить себе як працівник торгівлі, транспорту, господарства, технічної промисловості, зв’язку. Римма здатна дуже швидко домогтися успіху.

Римма Іменини за Церковним Календарем

2 Лютого – Римма Новодунский, Слов’янин, мч.3 Липня – Римма Новодунский, Слов’янин, мч.


Залишити відгук