День Народження 25 Серпня: Знак Зодіаку — Діва

Діви, які народилися 25 серпня, становлять таємницю не тільки для інших, але й для себе. Ви щиро бажаєте допомогти тим, хто не може допомогти собі сам, проте судження про те, що добре, а що погано, можуть привести вас до думки, що все має бути по-вашому, або ніяк. Ваш інтелект вимагає постійної роботи, що робить вас вічним учнем. Часом ви берете участь у фізично та інтелектуально складних проектах, просто щоб не занудьгувати.

Будучи вельми экстравертными натурами, народжені 25 серпня повинні остерігатися насильства; крім того, вони можуть захворіти через безладних зв’язків. Важливо, щоб народжені у цей день зважували наслідки своїх дій не тільки по відношенню до свого здоров’я, але також і по відношенню до добробуту своїх сімей. Ті з них, хто може використовувати свої розумові здібності і силу волі для своєї ж користі, побачать сенс у здоровому способі життя; в іншому випадку вони будуть страждати як фізично, так і психологічно. У харчуванні корисно обмежити тваринні жири і масло, оскільки народжені 25 серпня часто мають проблеми з надмірною вагою. Настійно рекомендуються регулярні, але помірні фізичні вправи.

Народжені 25 серпня по природі своїй є невиправними эксгибиционистами всіх видів, але, якщо того вимагатимуть обставини, для них не складе труднощів хоча б ненадовго усамітнитися у власному світі, доступ до якого закритий навіть для самих близьких друзів. Народжені в цей день здатні роками зберігати секрети, не відчуваючи ні найменшого бажання похвалитися ними публічно.

Знак Зодіаку 25 Серпня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Земної стихії, які виділяються наступними якостями: жертовність, реалістичність, тверезий аналітичний розум, красномовство, вимогливість, пунктуальність, методичність.

Планета Управитель: Меркурій. Відповідає за аналітичний розум, педантичність. Вплив Меркурія ідеально для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Відповідальна за нелюбов до абстрактного, а також недолік мрійливості.

25 серпня день народження святкують Діви. Представники знаку стримані, не схильні до відкритого прояву почуттів. Вони раціональні, зосереджені переважно на собі. Діви в кар’єрі орієнтовані на справу. Вони є практично ідеальними виконавцями. Народжені 25 серпня Діви тривожні, недовірливі. Вони потребують турботи, підтримки близьких. При цьому самі Діви готові віддавати набагато більше. Багато з них знаходять себе у тому, щоб піклуватися про інших.

Народжені 25 серпня вміють приховувати свої справжні почуття. Тим не менш, поставивши перед собою певну мету, багато з них починають навмисне драматизувати ситуацію. Зокрема, якщо жінка, народжена 25 серпня, вирішила завоювати чоловіка, то її нелегко проігнорувати або відкинути. Вона зробить все можливе, щоб утримати свого обранця біля себе, навіть якщо він буде активно противитися цьому. І чоловіки і жінки, народжені в цей день, знають, як використовувати свої найкращі якості, щоб домогтися бажаного. Об’єктивності заради варто помітити, що їм дійсно важко відмовити в сексуальності, яка, може бути, не відразу впадає в очі, але, виявившись одного разу, не дає про себе забути ніколи. Іноді з-за прихованого комплексу неповноцінності з приводу свого походження, інтелектуального рівня чи з інших причин народжені 25 серпня починають навмисне підкреслювати свою фізичну привабливість. Їм здається, що награні жести можуть замаскувати уявні недоліки. Бути може, тому в цей день так часто народжуються жінки-вамп і плейбої всіх мастей.

насправді справжня сила народжених 25 серпня найчастіше лежить в ментальній сфері, і чим швидше вони це зрозуміють, тим краще. Якщо вони зуміють переступити через гіпертрофовану любов до самого себе, то зможуть більш реалістично підійти до вибору кар’єри, а також отримати вичерпне уявлення про своє місце в суспільстві. І все-таки конфлікт між розумовою і фізичною буде стихійно виникати в різні періоди їх життя. Багато з них бажають, щоб оточуючі захоплювалися ними, як мовиться, «в повному обсязі», але саме таке захоплення завоювати складніше за все із-за загального стереотипу, згідно з яким красі не вистачає розуму, і навпаки.

Народжені 25 серпня здатні використовувати свою чарівність для залучення тих, без кого вони не мислять свого існування на даному відрізку часу, але їм потрібно культивувати в собі почуття самодостатності і незалежності від схвалення інших, якщо вони хочуть продовжувати слідувати по своєму шляху. Якщо вони не впораються з цим завданням, то в підсумку загрузнуть в нескінченних любовних справах, нестабільних зв’язках і різних емоційних відхилень. Народженим 25 серпня потрібно виявляти свої справжні таланти, розвивати їх, а головне — мати сміливість залишатися без сподвижників при необхідності. Якщо закоханість стала шляхом до саморуйнування, то народжені в цей день, переживши нищівної поразки, повинні усвідомити, як вони обманюють самі себе, і, зробивши відповідні висновки, врахувати негативний досвід у майбутньому.

Чоловік Діва — народився 25 Серпня

Чоловіки, народжені 25 серпня — володіють наступними особливостями: такий чоловік — практичний, здатний, піклується про здоров’я, ефективний, аналітик. Чоловік-Діва спокійний і розважливий. Йому властива демонстративність, позерство і хвастощі. Він довго спостерігає, придивляється і ретельно продумує кожен свій крок. У відносинах такий чоловік рідко буде вирішуватися на ініціативу, проте в його відданості і надійності сумніватися не доводиться.

Жінка Діва — народилася 25 Серпня

Жінки, народжені 25 серпня, не схожі на інших такими властивостями: така жінка — скромна, залежна, організована. Жінка-Діва – ідеал вірності, відданості та наполегливості. При першій зустрічі вона здається холодною, неприступною і байдужою. Причини такої поведінки криються в тому, що жінка-Діва має ретельно зважити всі ризики і проаналізувати ситуацію, перш ніж проявити свої емоції.

День Народження 25 Серпня

Люди, що народилися на світ у даний період, є дуже амбітними і честолюбними. Їх прагнення неодмінно буде направлено до абсолютного благополуччя, успіху і багатства. Їм вкрай важливо показати всім оточуючим людям, на скільки вони спроможні. Також якщо ви відзначаєте іменини 25 серпня, то за знаком зодіаку є Дівою, а значить, у вас присутні такі риси як здатність домагатися бажаного, величезна сила волі, рішучість, цілеспрямованість. Діви наділені найбільш класичними талантами і здатністю всю інформацію схоплювати на льоту, що дозволяє їм легко добиватися самих грандіозних результатів в різних областях.

Зовнішньою привабливістю і неймовірним магнетизмом володіють чоловіки і жінки, які народилися 25 серпня знак зодіаку Діва, ніхто не в змозі встояти перед їх чарівним даром, з допомогою якого вони досягають все, що тільки побажають. Хоча вони можуть часто сумніватися у своїх можливостях-за деякого ряду причин, які часто є вигаданими. Такі люди можуть мати комплекс неповноцінності, який заснований на незавидному статус у суспільстві, браком освіти і т. д.

Часто у людей, народжених 25 серпня знак зодіаку Діва, велике значення відводиться лише формою, а не змістом. Вибираючи турботу про зовнішність, вони часто геть не пам’ятають про внутрішньому самовдосконаленні та духовному зростанні. Тому ясно, що Дів будуть сприймати за особи недалеких і малоосвічених. Але при все при цьому вони люблять демонстративна поведінка, про будь-якій своїй навіть маленької перемоги вважають важливим оповістити весь світ. Найголовніше, що будь-які секретні відомості можна довіряти тим, хто народився 25 серпня знак зодіаку Діва: вони добре вміють зберігати таємницю і конфіденційність. Особливо трепетно, коли розмова йде про їхні справжні почуття і секрети.

На зовнішній вигляд Діви справляють враження метушливих і сприйнятливих натури, хоча в житті ніколи не втратить самовладання. Володіючи приємною харизмою і чудовим умінням вплинути на інших людей лише силою своєї чарівності, хто народився 25 серпня знак зодіаку Діва, здатні привернути до себе будь-якої людини, і оточують свою персону лише тими людьми, до яких перейнялися симпатією. Ставлення до своїм коханим буде, як до кубка, і просто так не відпустять його. Будь-який промах на любовному фронті, ними сприймається дуже болісно і навіть може надломити характер. Ось тому Дівам слід вчитися на своїх промахах. Але, у всякому разі, народжені 25 серпня знак зодіаку Діва, створять самий щасливий і дуже благополучний шлюб, який заснований на гармонійному взаємовідношенні. З Дів вийдуть відмінні супутники життя і вірні друзі.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви проявляєте доброту і турботу. Сентиментальний і романтичний, ви не наважуєтеся висловити свої справжні почуття, вважаючи за краще демонструвати любов в діях, а не на словах. Якщо вашу відданість не цінують, вас це сильно зачіпає.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Народжені 25 серпня люди інтелектуальні, практичні, розумні. Вони є рационалистами, завжди чинять правильно. Відмінною особливістю народжених 25 серпня є швидкість мислення. Народжені 25 серпня люблять вчитися. Їх потяг до знань не зменшується з роками. Сильними сторонами особистості, що народилися в зазначений день є доброзичливість, тактовність, готовність допомагати. Також цих людей відрізняє принциповість. Вони вірні собі, рідко змінюють погляди.

Народжена 25 серпня Діва – інтелектуал. Її розум вимагає постійного підживлення новою інформацією. Це робить представника знака практично вічним учнем. Діва нерідко змінює сфери діяльності. В кожної вона досягає успіху. Багато хто знаходить себе у творчості. Народжені 25 серпня також стають вчителями, лікарями, юристами, журналістами.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 25 серпня Діви – переважно екстраверти. Вони відкриті, довірливі. Таким представникам знака варто остерігатися насильства, вуличних грабіжників. Остерігатися варто також безладних статевих зв’язків. Це загрожує проблемами не тільки для самого представника знака, але і для його родини. Ідеальним для Діви є здоровий спосіб життя. Фізична активність рекомендована середня. Що стосується харчування, найбільш органічною є дієта з пониженим вмістом тваринних жирів і цукру.

Доля і Удача

В цей день народжуються честолюбні, самостійні, рішучі натури, вони прагнуть до справедливості, надійні в дружбі і любові. На них можна покластися, вони не зрадять, не кинуть у біді, нададуть безкорисливу допомогу. Це прекрасні лідери, що володіють здібностями у багатьох сферах. Можуть проявити себе в живописі, літературі, мають інтерес до окультизму і містики, у фінансовій області їм зазвичай супроводжує успіх. В сімейному житті буде взаєморозуміння, вони прив’язані до будинку, сім’ї, намагаються створити затишок і комфортні умови.

Поради Дівам, Народженим 25 Серпня

Ворог Діви – безтурботність. Ви — цінний особистість. Не докладайте стільки зусиль для залучення або завоювання схвалення інших. Ви самі собі подобаєтеся? І слава Богу! Якщо ні — попрацюйте над цим. Слід уважніше ставитися до людей, що знаходяться у вашому оточенні. Те ж саме стосується вибору розваг, сфери діяльності. У міжособистісних відносинах для їх гармонізації варто стримати запал в критиці.


Залишити відгук